Wpis z mikrobloga

#koronawirus #pasta

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Grooveer. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że szczepienia będą mi potrzebne. Zaszczepiłem się sześcioma dawkami jednodawkowej szczepionki Johnson and Johnson.. Dodatkowo wydałem 191 tysięcy na testy jednorazowe oraz kilkadziesiąt tysięcy na maseczki. Wydałem łącznie 230 tys zł, a teraz borykam się z problemami z sercem i long covidem. To wszystko w momencie gdy on z radością ignorował zalecenia specjalistów i nawet się nie szczepił. A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
  • 3
z @Grooveer to ja ci pomogę, on cala Danie i 6 mil tam obywateli a szczególnie rząd chce spalić na stosie nauki, bo wycofali się jako pierwsi na świecie ze szczepień, zalecają od ponad roku tylko osobom w grupie ryzyka i to tylko w wieku powyżej 50 lat.
To nowego rodzaju medyczny terrorysta i zagrożenie dla stabilności całej unii europejskiej ze względów bezpieczeństwa. Powinien być traktowany jak ten pan poniżej ( ͡
konus108 - z @Grooveer to ja ci pomogę, on cala Danie i 6 mil tam obywateli a szczegó...

źródło: comment_16721850412HrH9nbbcYUCB3Yw5Zn4SP.jpg

Pobierz