Wpis z mikrobloga

"Alice in Borderland" obejrzany w dwa dni. Jak dla mnie dwójka trzyma tak samo wysoki poziom jak jedynka. Miło się to oglądało. Jedynie ten król pik trochę się za długo przeciągała ta walka z nim. No i to zakończenie wydaje mi się takie otwarte. Liczę na jeszcze jeden sezon na domknięcie.
#seriale #aliceinborderland #netflix
  • 8
@lucky_leo: cała fabuła do króla trefla i "walka" z nim to jakiś żart i kompletna nuda - nakręcony w zupełnie innym stylu niż sezon 1, masa gadania o niczym a jak jest jakaś akcja to absurd goni absurd - pościg samochodowy króla wino, czołowe zderzenie przy 100km/h w którym wszyscy wypadli przez szybę (ci z tylnych i przednich siedzeń) i pobiegli dalej ... sezon 1 wciągnąłem na raz, w drugim nie
@lucky_leo: ja też liczyłem na coś lepszego. Połowę pierwszego sezonu obejrzałem na raz, w drugim podobały mi się może gry z drużyną króla trefl i ewentualnie zgadywanie figury kart, a tak ogólnie to strasznie nudna i absurdalna walka z królem pik, fabuła dotycząca świata prawie w ogóle się nie rozwijała do ostatniego odcinka, jakieś pourywane wątki (Ann co chodziła przez las, nagle góry i koniec tego wątku), ostatni odcinek taki na