Wpis z mikrobloga

@kodecss: dobrze że w okolicach moich rodziców nie ma tych #!$%@? tradycji, bo zanim walczyli by ze zdjęciem bramy to zesrali by się przed psa.
  • Odpowiedz
#!$%@? tradycja w #!$%@? ale życie na wsi, polsce B rządzi się swoimi prawami.


@kodecss: Piszesz z lat 90? Pamiętam ,że coś takiego było w latach 90. Kiedyś nam #!$%@? bramę i pies uciekł, ale to było w sylwestra i chyba tylko raz. Ta "tradycja" to zniknęła chyba w okolicach 97, a juz wtedy było to #!$%@? na maxa.

Głębokie Podlasie here.
  • Odpowiedz
@kodecss: @wypalony: u nas też jest takie gówno (pogranicze łódzkiego i śląskiego) a raczej było, raz ściągnęli sąsiadom którzy mieli #!$%@? agresywnego wobec zwierząt psa który zawsze jak uciekał to zagryzał ludziom koty na podwórkach
  • Odpowiedz
@some_dev: Milion lat temu byłem u znajomego na sylwestrze i też mu bramę ściągnęli i #!$%@?+. Wtedy się dowiedziałem o takim czymś xDD. #!$%@? to jest i brzmi jak tradycja z podlasia, ale to takiego Głębokiego spod białoruskiej granicy. Całe szczęście u mnie nikt nie ma takich głupich pomysłów bo bym miał trupa pod posesją jakby go psy dorwały.

+ (bo nie można dać gwiazdki) #!$%@? to dosłownie. Gdzieś tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@kodecss: U mnie ie też coś takiego jeszcze z 20 lat temu #!$%@? ale mój stary naspawal jakieś podkładki czy inne #!$%@? na zawiasy i se mogli szarpać do rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz