Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakie macie doświadczenie z #pracadyplomowa #pracamagisterska #pracainzynierska #pracalicencjacka (xd) jeśli chodzi o przypisy co do źródeł informacji?
Na mojej poprzedniej uczelni raczej podchodzono do tego dość swobodnie - wpisać po prostu w bibliografii kilka pozycji i przy ewentualnym cytowaniu konkretnych danych robić dokładne przypisy. Na nowej uczelni miałem przedmiot, gdzie mieliśmy przygotować jakiś referat według naukowych standardów i przy kilkunastu stronach miałem tam kilkadziesiąt odnośników. Co jest bliższe standarom na waszej uczelni? Przypis do co drugiego zdania, które jest podparte książką czy artykułem, czy raczej wepchanie piętnastu pozycji do bibliografii i pisanie tak po prostu? xD
#studia #studbaza #pytanie
Pobierz Shatter - Jakie macie doświadczenie z #pracadyplomowa #pracamagisterska #pracainzynie...
źródło: comment_1672138994Z3kU5zs4XDtADIVnfDAtDE.jpg
  • 1
Raczej jest tak czym uczelnia jest bardziej wymagajaca/lepsza tym wieksze tez wymagania co do pracy dyplomowej. Ja musialem opisywac wszystko mega dokladnie, kazdy namniejszy cytat, ze na niektorych stronach mialem niemal po 40% objetosci zawalona przypisami. Za to mam tez znajomego z pewnej znanej masowej uczelni w Polsce, ktory licencjat pisal na 15 stron i dostal za niego 5 xD.