Wpis z mikrobloga

Jak myślicie - co może zostać znalezione w Zatoce? Bo to, że ciało to raczej wariant mało prawdopodobny, a w tym budynku raczej i tak niewiele jest biorąc pod uwagę w jakim jest stanie. A uwzględniając fakt czym był ten budynek w 2010, ale też ile lat minęło to sprawa wydaje się dziwna. Może to właśnie jakaś pokazówka i prowokacja, by sprawdzić reakcję innych - i być może właśnie reakcja będzie prawdziwą wskazówką, a nie sama Zatoka?
#iwonawieczorek
  • 11
@GoddamnElectric: Nie wydaje mi się że to prowokacja i pokazówka. Gdyby tam nic nie było to ludzie odpowiedzialni za tą zbrodnię wiedzieliby o tym bo przecież wiedza co zrobili - tym samym wiedzieliby że tam nic nie ma i nie ma się czego obawiać.
@GoddamnElectric: Budżetowo można sobie pozwolić na #!$%@? lokalu i zamknięcie go na kilka dni/tygodni szczególnie w takim okresie, jak obecny? Raczej mało się to wydaje prawdopodobne, bo byłaby to spora klapa wizerunkowa dla policji i AX, nie mówiąc o tym, że ktoś musiałby za wyrządzone szkody w budynku zapłacić.

Ciało brzmi jak sci-fi i historia rodem z Twin Peaks, ale kto wie. Coś tam musi być imo
@Darthal: Po części o to mi chodziło. Sama Zatoka ma nienajlepszą reputację, a ludzie z nią związani też. Nie jest wykluczone, że mają związek i ze sprawą IW - ale to już stara hipoteza. Tak radykalne działania względem Zatoki (nawet jeśli to prowokoacja) mogą wywołać nienaturalną reakcję podejrzanych osób, które być może coś mają za uszami, a w efekcie może to doprowadzić do rozwiązania. W pytaniu bardziej zastanawiało mnie co z