Wpis z mikrobloga

Ktoś z was używa internetu z promocji t mobile 1TB na rok (czy coś takiego)? Jak miałem internet mobilny w telefonie bez tego "zajebistego" pakietu to śmigał aż miło a teraz chodzi jak krew z nosa (w sumie odkąd mam to włączone czyli kilka miesięcy). LTE a chodzi jak 3G... I gdzie oni się pchają w 5G xd co za dziadowska sieć

#android
#telefony
#operatorzykomorkowi
#tmobile
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeofthe: w każdej sieci tak jest, jak jest mały limit w abonamencie to internet jest szybki a jak już dadzą jak w twoim przypadku 1TB danych to trzeba jednak zwolnić prędkość xD tak działają te wszystkie sieci telefoniczne
@timeofthe: tyle że 5G jest właśnie po to żeby odciążyć LTE xD, masz niskie prędkości bo masz duże obciążenie sieci, docelowe 5G ma obsługiwać pierdyliony urządzeń przy wciąż wysokich prędkościach, ewentualnie masz kiepski zasięg stąd niskie prędkości
@Pitaq: @misioneos: tak myślałem ale nie sądziłem że spadek prędkości będzie aż tak drastyczny. Co do 5G to jak jeszcze miałem plusa to pod Warszawą nie chciała mi odpalić nawigacja xd okazało się że 3G to był co można było znaleźć ¯_(ツ)_/¯ tak czy siak dzięki za odp