Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie drodzy wykopowicze, Julka która skończyła niesamowite i dużo dające studia pseudonauki psychologii na pewno wam pomoże! Wszak osóbka, która okres studiów spędziła na dekadenckich libacjach, utracie i pogrzebywaniu swej cnoty, chadzaniu z bezwartościowymi ludźmi, będąca na utrzymaniu rodziny na którą non stop pluła doskonale wie jak WLASNIE WAM POMÓC! Uwierzcie w to! Nie wierzycie? Jesteście szurami! Ciekawe kiedy wielka rada mędrców psychologonu uzna "szuryzm" za "chorobę psychiczną"? Mają w tym już doświadczenie - poczytajcie kto ciekaw o psychiatrii represyjnej czasów ZSRR ;) No ale nie rozpisując się łapcie mema podsumowującego to o co w tym wszystkim chodzi i NIGDY ale to NIGDY nie czytajcie o tym skąd się to wszystko wzięło, kim był Freud, i po co wymyślił szkołę psychoanalizy! No nic, ja lecę, ciao!

#antypsychiatria #psychologia #psychiatria #bekaznormictwa #humorobrazkowy #redpill #blackpill #rozwojosobistyznormikami #revoltagainsthemodernworld #bekazlewactwa
s.....o - Pamiętajcie drodzy wykopowicze, Julka która skończyła niesamowite i dużo da...

źródło: comment_1672083754qpBTL6JaxPQUgnjRGDiu0Q.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 4
@uwaga-mowa-nienawisci

1) Julki - nie kobiety, a feministki, to dwie różne grupy. Jak mam być nastawiony pozytywnie do osób na każdym kroku obrażających Polskę?

2) Podaj, tezę że jest pełnoprawną nauką, nie podaj na to żadnego podparcia. Szur obalony. Jak mi powiesz że to co piszą w Kulturze Krytyki to kłamstwo to pogadamy, ale tego nie zrobisz bo ty nie mówisz o pochodzeniu tej dziedziny tylko już o wtórnościach. Tutaj cały fundament
  • Odpowiedz
  • 0
@KollA Przedstawia podstawę, kto i po co to wymyślił. Założenia propagandowe pseudonauk psychologii, psychoterapii i psychiatrii. Niektóre "nauki" mają za zadanie po prostu być pseudoobiektywnym umocowaniem jakiejś ideologii w społeczeństwie i tak jest w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@stale_prawo: Rozumiem i tak dokładnie jest, w tak zwanej nauce jest zdecydowanie więcej ideologii (często tylko nakierowanej na niszczenie ludzi i społeczeństw), a fakty się dorabia (przedstawia wybrane parametry, cechy) aby oczekiwany skutek zmian relacji (na korzyść złodzieja) między obywatelami miał jakieś podstawy "naukowe".

Moje pytanie było o jakieś streszczenie tez Pana Kevina MacDonald'a. Jakby komuś się nie chciało czytać.
  • Odpowiedz
@stale_prawo:

Ciekawe kiedy wielka rada mędrców psychologonu uzna "szuryzm" za "chorobę psychiczną"?

To już dawno miało miejsce.
"Some researchers suggest that conspiracist ideation—belief in conspiracy theories—may be psychologically harmful or pathological,[17][18] and that it is correlated with lower analytical thinking, low intelligence, psychological projection, paranoia, and Machiavellianism"
https://en.wikipedia.org/wiki/Conspiracy_theory
  • Odpowiedz