Wpis z mikrobloga

Użyłem niewidzialnej wycieraczki Soft99 Glaco, fajnie krople spływają podczas jazdy, ale prawdziwe wycieraczki skaczą i tłuką się jak głupie, nie da się ich używać. To taki efekt uboczny? Jakoś to wyeliminować się da?

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agareas: nie dziw się że wycieraczka ci skacze po szybie skoro nałożyłeś na nią warstwę czegoś co sprawia że wycieraczki nie mają właściwego poślizgu
  • Odpowiedz
@agareas: najprawdopodobniej błędna aplikacja. Oczyściłeś i odtłuściłeś porządnie szybę przed nałożeniem Soft99? Spróbuj przetrzeć nim pióra, jedź na myjnię samoobsługową i obficie lej wodą po szybie. Jak kilka minut nie pomoże, to szybę do zera i ponowna aplikacja.

@kurio: Bosch to dziadostwo. Może komuś w osobówce się sprawdzą jak robi max 10 tys km rocznie. Robię tyle w miesiąc, mnóstwo syfu leci na szybę szczególnie w tym okresie
  • Odpowiedz
@lansvans: Posmarowałem wycieraczki, to ledwo się ruszały, ostatecznie na wycieraczki dałem trochę silikonu w sprayu i w miarę ok działają...

A wiesz co jest najlepsze? Na sucho działały okej, a w deszczu tak skakały, że prawie je wyrywało. Chyba na odwrót powinno być...
  • Odpowiedz