Wpis z mikrobloga

Wg Wolskiego tylko na około 25 km odcinku frontu pod Bachmutem Ukraincy zebrali jednostki odpowiadajace około 75% całej polskiej armii lądowej.

Polska ma 600 km granicy z Rosją i Białorusią.

To dla tych, którzy uwierzyli, że nie trzeba nam szkoleń wojskowych i sama armia zawodowa ma walczyć.
No i dla tych co wyśmiewali rosyjskich mobików i wieźniów rzucanych na front po 10 dniach szkolenia.

#ukraina #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 114
@szurszur: wiesz komu jeszcze nie potrzeba szkoleń wojskowych? mi
bo ja nie jestem zapatrzonym na państwo zindoktrynowanym biedakiem tylko myślę wyłącznie o sobie i jak komfortowo sobie żyć na tym śmiesznym świecie

to nie jest XIX wiek gdzie najlepszą rozrywką jest mord, gwałt i grabież, ewentualnie pokazy grubych bab w cyrku (bo kiedyś były rzadkością)
dziś znam smak życia, mam swoje hobby, czerpię wiedzę, chłonę rozrywkę i w ostatniej kolejności przychodzi
@catboykami: Lol przecięz propagandowy #!$%@? to jest to co napisałeś. Ja tylko od strony technicznej pokazałem, że do zabezpieczenia frontu potrzeba znacznej liczby ludzi.
W ogóle sie do tego nie odsiosłeś i lecisz jakimiś wysrywami o celowości obrony państw i narcystycznymi przechwałkami.
Masz mentalnośc kolaboranta to sobie miej, ale nie zaniżaj mi poziomu dyskusji pod moimi psotami. Tu tylko dyskusja merytoryczna.
To dla tych, którzy uwierzyli, że nie trzeba nam szkoleń wojskowych i sama armia zawodowa ma walczyć.

No i dla tych co wyśmiewali rosyjskich mobików i wieźniów rzucanych na front po 10 dniach szkolenia.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe


@szurszur: tak typie, piszesz że mobilizacja jest potrzebna (presupozycja konieczności bez podania przyczyny) i tagujesz pod obowiązkowymi ćwiczeniami - propaganda może subtelna ale bezczelna ;p
Po tylu wpadkach Wolskiego, nie opierałbym się na jego rewelacjach, choć sam niegdyś sądziłem, że ma jakieś „insajderskie” informacje


@Malpigaj: insajderskich to nikt z nich nie ma. Okazało się że nawet Skrzypczak nie wie więcej niż inni. Większość to wydedukowane rzeczy a te wolskiemu ewidentnie się nie składają od w zasadzie początku wojny.