Wpis z mikrobloga

Wg Wolskiego tylko na około 25 km odcinku frontu pod Bachmutem Ukraincy zebrali jednostki odpowiadajace około 75% całej polskiej armii lądowej.

Polska ma 600 km granicy z Rosją i Białorusią.

To dla tych, którzy uwierzyli, że nie trzeba nam szkoleń wojskowych i sama armia zawodowa ma walczyć.
No i dla tych co wyśmiewali rosyjskich mobików i wieźniów rzucanych na front po 10 dniach szkolenia.

#ukraina #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 114
  • Odpowiedz
nie byles ostatnio na wykopie co?


@peszmerd: Jestem na wykopie, ale to za co jest głownie krytykowany nijak sie ma do tego co tu przywołałm. To, że poszedł do Atora, zaprosiła jakiegos goscia od złota, olał podpisy itp nijak sie ma do merytoryki.
Tu nie jest nieomylny, ale kto niby nie jest zwłaszcza, że Wolski jednak dużo informacji wypuszcza, sa czesto dosyć szczegółowe no i zdarza mu sie wypuszcząc swoje przeiwdywanie,
  • Odpowiedz
@szurszur: mentalność kolaboranta bo chce być szczęśliwym xD nie każdy chce walczyć za rząd, za kler, za obce kobiety (one przecież nie muszą w ogóle) - zrozum, dużo osób nie chce robić z siebie niewolników z dużym prawdopodobieństwem śmierci/niepełnosprawności bo rząd rozdaje pieniądze na prawo i lewo zamiast finansować przez lata porządną armię zawodową, biorą haracz to niech nie wymagają od nas poświęcenia życia i zdrowia w razie czego
  • Odpowiedz
insajderskich to nikt z nich nie ma. Okazało się że nawet Skrzypczak nie wie więcej niż inni. Większość to wydedukowane rzeczy a te wolskiemu ewidentnie się nie składają od w zasadzie początku wojny.


@shmatshiage: O ile jeszcze jestem w stanie wybaczyć nietrafne prognozy, bo nikt nie jest jasnowidzem, tak powielanie oczywistych fejków w stylu 100 tys. ofiar cywilnych w Mariupolu, jest dla mnie nie do przyjęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@szurszur: ale czy Ty kolego w razie czego wybierasz się na front? Bo zadajmy sobie pytanie czy Polacy chcą walczyć, jeśli nie, to po porażce wojska zawodowego, kraj musi skapitulować i tyle, trudno. Kraj to przede wszystkim naród, a jeśli ten naród zginie na wojnie, to co nam po tej ziemi?
  • Odpowiedz
Jakich wpadkach? Tych z podpisami czy w kwestii pogladów?

Wskaż ludzi bez wpadek w tej branży to zaczne ich ogladac.


@szurszur: Zestrzelone iły-76 pod Kijowem, 100 tys. ofiar cywilnych w Mariupolu. W ostatnim filmiku Wolski prześmiewczo mówił o tym, ze nikt mu nie pokazał zniszczonych kolumn na prawym brzegu Dniepru, a ja się pytam - gdzie są wraki iłów? Śmieje się z Oryxa, że te popełnia błędy, a sam Wolski korzysta
  • Odpowiedz
@Mavelleyn: Ale już pisłąem, że to nie jest temat o tym, tylko o technicznej stronie mas żołnierzy na froncie i tym czy uda się go utrzymąc samym tylko zaowodwym wojskiem. Nie mozesz tego pojać to lecisz swoja propagandą nie na temat.
  • Odpowiedz
Aha xD


@krzych0: No nie obraź sie, ale nie jesteś zbyt bystry. Jesteś w stanie napisąc coś sensownie? Zapytąłeś krótko to krótko odpwoiedziałem zgodnie z faktami i logiką. Zaorany potrafisz tylko zareagowąc niepasujacą tu kompetnie emotką.

ale czy Ty kolego w razie czego wybierasz się na front? Bo zadajmy sobie pytanie czy Polacy chcą walczyć, jeśli nie, to po porażce wojska zawodowego, kraj musi skapitulować i tyle, trudno. Kraj to przede
  • Odpowiedz
Jestem na wykopie, ale to za co jest głownie krytykowany nijak sie ma do tego co tu przywołałm. To, że poszedł do Atora, zaprosiła jakiegos goscia od złota, olał podpisy itp nijak sie ma do merytoryki.


@szurszur: błędy poznawcze widzę mocno. Ceiakwe jaki autorytet miałby Hawking gdyby był płaskoziemcąalbo żeby wyjśćz fizyki klaskał lewoskrętnej witaminy c
  • Odpowiedz
Zestrzelone iły-76 pod Kijowem, 100 tys. ofiar cywilnych w Mariupolu. W ostatnim filmiku Wolski prześmiewczo mówił o tym, ze nikt mu nie pokazał zniszczonych kolumn na prawym brzegu Dniepru, a gdzie są wraki iłów? Śmieje się z oryxa, że popełnia błędy, a sam korzysta z jego wyliczeń xD


@Malpigaj: Mimo swojej ogromnej strożnosci, która pozwoliła mi nie dac wiary żadnemu zdarzeniu jakie wymieniłeś to nie zamierzam uznać, że Wolski, który to
  • Odpowiedz
Mimo swojej ogromnej strożnosci, któa pozwoliła mi nie dąc wiary ządnemu zdarzeniu jakie wymieniłeś to nie zamierzam uznać, że Wolski, który to powtórzył jest całkiem niewiarygodny


@szurszur: No widzisz, ty w to nie uwierzyłeś, a ekspert, który postrzegany jest przez wielu za autorytet powtarza bzdury, które nawet dla laika (takiego jak ja) wydają się mało prawdopodobne. Uważam że powielanie tak oczywistych fejków dyskredytuje osobę, która uważa się za OSINT-owca (xD). Tym
  • Odpowiedz
@peszmerd: Ten przykąłd z Hawkingiem nietrafiony, Wolski nie jest Atorem czyli tym płaskoziemca z przykładu - po prostu ma parcie na popularnośc i idace za nią ''pienionszki'' stad wizyta u grubasa. Tyle, że to powszechna przypadłośc internetowych gwiazd.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Już sie do tego odnosiłem. Jeżeli nie zgadzacie sie tym co tu od niego zacytowałem to podajcie jakies inne szacunki, a nie piszecie w stylu ''Wolskiemu kiedyś śmierdziały skarpety, wiec to co dziś twierdzi to na pewno nieprawda''.
  • Odpowiedz
  • 7
@szurszur no to niech teraz wytłumaczy co to znaczy te 75 proc ile to ludzi i na postawie jakich danych opiera swoją teorie( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja mówie 90 proc. Niech mi udowodni że nie mam racji( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jeżeli nie zgadzacie sie tym co tu od niego zacytowałem to podajcie jakies inne szacunki, a nie piszecie w stylu ''Wolskiemu kiedyś śmierdziały skarpety, wiec to co dziś twierdzi to na pewno nieprawda''


@szurszur: Opierasz się na wątpliwych wyliczeniach skompromitowanego na wielu płaszczyznach człowieka i dziwisz się, że ludzie nie traktują tych szacunków poważnie? Zapewne nikt nie wskaże ci innych wyliczeń, bo jest na to za wcześnie i żaden szanujący się
  • Odpowiedz