Wpis z mikrobloga

Nie jestem częstym czytelnikiem/uczestnikiem wpisów na #przegryw . Wiem, że jest afera dot. kursu tańca. Widzę taki komentarz jak w załączniku autorstwa @KrzysiekBee .Po prostu chce mi się śmiać.

Dawniej była terapia, teraz kurs tańca. Oczywiście przegrywy wszystkiemu winne, bo nie mają siły próbować, bo poprzednie rady ludzi żyjących w bańce im nie pomogły.

Już widzę, jak drobny i brzydki chłopak 160cm mający fobie społeczną lub inne zaburzenia utrudniające funkcjonowanie da sobie radę na kursie tańca xD

Ode mnie: kilka razy posłuchałem Waszych rad, poświeciłem hajs oraz czas na kilka psychoterapii. Nie pomogła. Powiecie, że to moja wina, bo za mało się starałem. Wcale nie porzucałem swojej strefy komfortu i zamiast leżeć cały dzień w łóżku (no depresja) nie szedłem na spotkanie. Wszyscy są winni, a Wasze rady są zawsze idealne i bez skazy.

#depresja #psychoterapia
jazmojegopokoju - Nie jestem częstym czytelnikiem/uczestnikiem wpisów na #przegryw . ...

źródło: comment_1672068359pZjHvpZ2rcrUSjInvmx1DT.jpg

Pobierz
  • 15
@jazmojegopokoju: Normictwo to ogółem straszni ludzie
-całymi dniami fantazjują o zamykaniu przegrywów w obozach
-jedyne co robią to narzekają na innych i zrzucają na nich winę
-odpowiadają za większość gwałtów na kobietach
-zaczepiają je na kursach tańca, podczas biegania mimo że sobie tego nie życzą
-niektóre normickie zwyrole to nawet za nimi łażą i robią im zdjęcia na tag #dupeczkizprzypadku
@jazmojegopokoju jestem pod wrażeniem, że chciało Ci się poświęcić czas szczególnie w święta, żeby napisać post odnośnie mojego wpisu. Sam miałem depresję, którą leczyłem farmakologicznie i rady, które napisałem mi pomogły poradzić sobie z trudnościami dnia codziennego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KrzysiekBee mam czas wolny to sobie przeglądam neta. Nom - a jak praktycznie 1/3 życia spędziłem w depresji i nic nie dało to całe staranie - psychiatrzy, psychoterapeuci tylko ciągnęli hajs nie dając nic w zamian. A nie, psychiatrzy dawali efekty uboczne swoich leków o nieznanym działaniu, na chorobę której nie rozumieją, bo istnieje od cholery teorii czym depresja jest xD
@jazmojegopokoju rozumiem, że masz frustrację odnośnie tego tematu i sprawia Ci ból, bo Tobie ,, rady " nijak pomogły. Życzę Ci żebyś znalazł własną drogę i wrócił do pełnego zdrowia. Jesteś bardzo kumaty i czuć że jesteś silny emocjonalnie. Zdrowia i szczęścia.
@KrzysiekBee: Właśnie zamknąłeś tak do worka, co pokazuje screen. Udało ci się i krytykujesz każdego, któremu twój schemat nie pomógł, tak jakby nie istniały różne problemy, lol. Mam bardzo podobnie co OP, nic nie pomagało, a mimo to jestem uważany za lenia. I tak, piszę w święta, bo gdybym miał co innego do roboty, to bym pewnie na temat w ogóle nie musiał się wypowiadać.
@jazmojegopokoju: brałem pare miesięcy leki które mi tylko szkodziły bo przeciez innym pomogły to i mi mogą w końcu COPIUM, rady normictwa mają jeden wspólny mianownik, brak empatii. Tzn ja jestem przeciwko temu by wrzucać wszystko do jednego wora, ale mimo wszystko od bierności się nikomu nie polepszy, a przynajmniej o takim przypadku nie słyszałem. Rady muszą być dla osób które już się trochę zna i lepiej by to były małe
Współczuję wam i liczę, że kiedyś wrócicie do zdrowia i ,,normalności" niestety nie mam więcej czasu na dyskusję. Pozdrawiam i życzę wam miłego wieczoru