Wpis z mikrobloga

Mam problem z psami sąsiadów które szczekają cały czas, często też w nocy. Od razu mówię że rozmowa z właścicielami nic nie dała, straż miejska i policja ma gdzieś moje zgłoszenia. Psy szczekają na sąsiedniej działce i pomyślałem że wypróbuje jakieś urządzenie które pozwoli mi je uciszyć. Znalazłem takie urządzonko które emituje nieprzyjemne dla psów dzwięki kiedy te zaczną szczekać.
https://24a-z.pl/profesjonalny-stacjonarny-zewnetrzny-antyszczekacz-odstraszacz-psow-p-5734.html
Kto ma doświadczenie z takimi urządzeniami?
#psy ##!$%@? #patologiazewsi #ciszaboners
  • 11
  • Odpowiedz
właśnie się przeprowadziłem z miasta na wieś by zaznać spokoju, Twój post nie wnosi nic do rozmowy.


@proxd: na wiosnę będziesz płakał, że rolnik pole ora? A na jesień o kombajny?

cicho psiarzu, leć z pieskiem na spacer zasrac chodniki


@Wincyyyyj: nie mam psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to mogę nasrać Ci do ryja :>
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proxd: Z każdej interwencji prosisz o sporządzenie notatki, jak nazbierasz plik to wytaczasz sprawę cywilną. Innej drogi nie ma sam to przechodziłem, ale w mieście. Z tymże typie jesteś na wsi, tam to nie przejdzie. Musiałbyś wynająć atestowaną firmę od pomiaru hałasu i kosztuje to w #!$%@?. W moim przypadku wystarczyły nagrania telefonem i kilka zgłoszeń od innych sąsiadów.
  • Odpowiedz
@franaa: wieś czy nie wieś, jest to osiedle nowych domków jednorodzinnych, czy to oznacza że tutaj ludzie nie spią w nocy? Dzwoniłeś na policję czy straż miejską?
  • Odpowiedz
@proxd: Na policje, ale chłopie... Więcej sobie kłopotu narobisz niż coś zdziałasz. Wieś się rządzi swoimi prawami, to ty roszczeniowo sobie przyjechałeś z miasta. U mnie taka różnica była, że mi pies 10m od okna #!$%@?ł jak #!$%@? przez cały dzień i to w środku miasta.
  • Odpowiedz