Wpis z mikrobloga

Mirki, domowy plan FBW. Mam do dyspozycji hantle 2x20kg z regulowanym obciążeniem oraz gumy oporowe. Czy warto to łączyć, czy szukać wszystkich ćwiczeń np. pod hantle? Jeśli łączyć, to czy znajdę gdzieś jakiś rozsądnie ułożony plan na początek?
#silownia #mikrokoksy
  • 4
@wozniak_hubert: na najbliższą siłownię mam jakieś 30 minut drogi, więc początkowo chciałem przynajmniej spróbować zacząć w domu. Na spektakularne efekty nie liczę, póki co i tak cisnę dużą redukcję i chciałbym dorzucić trochę treningu siłowego do orbitreka
@Kroos123: No to musisz kombinować z ćwiczeniami z neta i próbować je adaptować do swojego sprzętu. Trening z hantlami też będzie bardziej czasochłonny, bo będziesz musiał robić bardziej izolowane ćwiczenia niż na sztandze. No ale dla chcącego nic trudnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie wiesz jak to samemu ułożyć to możesz spojrzeć na naszą ofertę treningową na stronie https://schabownia.pl/ Plany piszemy indywidualnie, więc dostosowalibyśmy ćwiczenia do
@Kroos123: Jak na moje to zrobisz z tym pożądny trening zwłaszcza jak jesteś w miarę początkującym. Większość wielostawów ze sztangą możesz zamienić na te z hantlami (wyciskania możesz robić hantlami bp/ohp, wiosłowanie również) jakiś goblet squad z 20kg dla początkującego też lepsze niż nie siadać myślę, jak jesteś silnym chłopem to taki bench press z 40kg będzie słaby, ale wtedy możesz robić pompki z obciążeniem w plecaku. Wznosy bokiem oczywiście, z