Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie takie uczucie, że #!$%@?ą was wszelkie programy ze śpiewaniem kolęd?
Najbardziej rzygać mi się chce na widok i dźwięk tzw. góralskich. #!$%@? mnie bierze, gdy widzę gamoni tzw. górali w tych ich koszulach, spodenkach, czasem kapeluszach i kożuszkach i #!$%@?ą na tych skrzypkach jakieś "oj maluśki maluśki" czy inne piździelstwo. () A Polacy jeszcze tam jeżdżą i dają im pieniądze. ()

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wigilia #swieta #bozenarodzenie #zenada #zalesie #przemyslenia ##!$%@? #gory #tatry
  • 84
@spoogie:

mnie najbardziej #!$%@? jak Poloki na góralskie seplenienie mówią "ale pięknie mówią po swojemu" a jak Ślązak zacznie mówić po swojemu to mają problem że gada jak wieśniak i xuja idzie zrozumieć i ma #!$%@?ć do Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) typisz iksde


Ja w takich przypadkach zawsze mówię wprost, że Ślązacy są u siebie, bo walczyli o bycie Polakami i sobie to wywalczyli. A #!$%@?ć
Mi tam kolędy nie przeszkadzają i zwłaszcza w okresie świat można ich posłuchać, ale tylko i wyłącznie wykonane w oryginale bez upośledzonych wstawek celebrytów, którzy próbują pokazać swój wokal. I zamiast tego zamiast zwykłego 'oj maluśki, maluśki, maluśki' słuchasz 'ooooeeeej maluuuuuśkiiiiieeeeeaaaaa, maluuuuuśkkkkiiiiii, oooooaaaaa maluśkiiiiiii'.
@spiegelglas: Łooo, też mnie #!$%@? to, że u nas tak przyklejono cały ten temat do folkloru góralskiego lata temu i tak ty media ryją mózgi od pokoleń. #!$%@? ten kraj jest w przytłaczającej większości nizinny, a przytłaczająca większość jego obywateli nie ma z góralami tyle wspólnego co np. ze Słowakami, ale nie #!$%@?, co roku #!$%@?ą góralszczyzną gdzie tylko się obrócisz z jakiegoś, #!$%@? wie właściwie jakiego powodu kojarząc ją z
@spiegelglas: jak bracia golec, cały rok cisza a na święta się uaktywniają jakby tylko u nich były święta. W każdej gownianej gazecie „święta z golcami” „świata po góralsku itd. A ja bym zobaczył jak jest nad morzem, Kaszubach, Mazurach. aha i na każdym kroku włażenie w d… o JP2
kolędy, wstawki w reklamach typu „Kupuj u nas, Hej!”, „Termy Bania, zaprosomy calo rodzina, hej!” powoduja u mnie mnie chęć powieszenia się.


@littlejunkie420: jeszcze jakiś czas temu reklamowano Provident, gdzie 3 przygłupów promowało lichwę w stylistyce góralskiej.

@yaszczur: @odislaw @Kolczaneiro @CJzSanAndreas @BigShow: może była petycja, pytanie czy była reprezentatywna i czy to nie wymówka, żeby rok w rok ten sam szajs wciskać w prime time; nie chce wierzyć, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spiegelglas: używam tv do gier i strwamingu i nie mam nawet naziemnej xD. W przypadku ochrony zdrowia też wszyscy się zrzucamy a jak przychodzi co do czego to trzeba zapłacić prywatnie. Na drogi i autoratrady też się zrzucamy w podatku w paliwie a jednak za bramki na autostradzie trzeba płacić. Także jak Chcesz ładne komendy to kup sobie YT premium bez reklam, włącz co chcesz i skończ marudzić