Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie takie uczucie, że #!$%@?ą was wszelkie programy ze śpiewaniem kolęd?
Najbardziej rzygać mi się chce na widok i dźwięk tzw. góralskich. #!$%@? mnie bierze, gdy widzę gamoni tzw. górali w tych ich koszulach, spodenkach, czasem kapeluszach i kożuszkach i #!$%@?ą na tych skrzypkach jakieś "oj maluśki maluśki" czy inne piździelstwo. () A Polacy jeszcze tam jeżdżą i dają im pieniądze. ()

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wigilia #swieta #bozenarodzenie #zenada #zalesie #przemyslenia ##!$%@? #gory #tatry
  • 84
@yaszczur: a mi się wydaje, ze to bardzo naciągane, nie sądze zeby było tylu autystycznych widzów, którzy chcą oglądać ciągle ten sam, zgrany do pożygu film, ale moze to ja nie mam racji i nie zdaję sobie sprawę ilu w Polsce takich "filmowych zombie" żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nanuno: No skoro twierdzisz, że bolą ich polskie tradycje i to jak Polacy świętują, to znaczy, że oni muszą nie być Polakami bo świętują inaczej jak ta nacja.
@Zordon_ Że co? Co to za logika z dupy? To, że ktoś jest zgorzkniałym bucem, któremu wszystko co polskie przeszkadza nie oznacza, że on sam nie jest Polakiem. Przykładowo jak zawodnik sabotuje mecze swojej drużyny i gra na jej niekorzyść nie sprawia, że nie jest on częścią tego zespołu, jest po prostu wrzodem na dupie.