Wpis z mikrobloga

Jednak nie opłaca sie kupowac tinder golda. Na próbe kupilem, ale po dwóch godzinach od ponownego zalozenia konta, mając 20 lajków, po "odsłonięciu" kart, wszystkie okazaly sie do wywalenia - tzn. wszystkim dalbym w lewo

A dodam, że nieraz sparowalo mnie z fajnymi niuniami, wiec chyba nie jestem jakiś brzydki(na oko 6 - 6.5/10), tylko podejrzewam ze mam szanse takowym sie pokazać tylko po wcześniejszym lajku ode mnie, wiec głowny "atut" widocznych polubień wydaje sie w praktycze mało użyteczny

#tinder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: Z moich obserwacji wynika, że albo tinder w najdroższej wersji, albo wcale. Kiedyś faktycznie osobie, której lajkowałeś zdjęcia pojawiałeś się mniej - więcej na początku listy po włączeniu aplikacji. Teraz to jest losowe w c--j. Ogólnie to zrobili z tego straszne pay to win, gdzie płacąc dostaje się całkiem sporo opcji, a bez płacenia jest to niegrywalne.
  • Odpowiedz
@essos: No bo jest. Może źle to opisałem. xD
Ogólnie to tak, premium daje Ci wyłącznie boosty i wiedzę, kto Cię lajkuje, nic sensownego poza tym. I o ile kiedyś lajkowanie danej osoby pozycjonowało Cię w jej proponowanych do parowania osobach, tak teraz tego nie ma. No a wprowadzili to, żeby zapłacenie za platinium miało sens.
Sam płacę, bo jestem debilem. Znaczy działa, paruje, rozmawiam, spotykam się i cała reszta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pralko-suszarka Odpalilem przypadkowo o 13. 20 izadna fajna niunia mi noe przybyla w zakldce z lajkami, tylko brzydkie same

A o 13.20 bo myslalem ze jak w przegladarce nacisne na przyckis "pioruna" (czyli boost) to cos tam mi sie jeszcze pokaze do akceptscji, a okazalo sie ze boost od razu sie rozpoczął, nie wiem czy to jakos błąd czy co. Troche sie wkurzyłem bo moze wieczorem byloby lepiej
  • Odpowiedz
Odpalilem przypadkowo o 13. 20 izadna fajna niunia mi noe przybyla w zakldce z lajkami, tylko brzydkie same


@essos: Jak nie masz mordy, to raczej zadne boosty nie pomogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A o 13.20 bo myslalem ze jak w przegladarce nacisne na przyckis "pioruna" (czyli boost) to cos tam mi sie jeszcze pokaze do akceptscji


@essos: To samo miałem xD Tak to
  • Odpowiedz