Wpis z mikrobloga

@Antybristler: To samo z radiem, w dzisiejszych czasach mając możliwość wyboru tego co oglądasz i słuchasz ludzie wybierają reklamy i przekaz który im się nie podoba ale się do niego przyzwyczajają. Niepojęte dla mnie
  • Odpowiedz
@Antybristler: jeszcze mnie nie #!$%@?ło żeby oglądać cokolwiek na komputerze mając plazmę 70 cali o wygodną kanapę naprzeciwko. Na komputerze to ty możesz oglądać w akademiku albo w norze u swojej starej w mieszkaniu prlowskim. Przychodzą znajomi na KSW "czekajcie tylko odpalę na laptopie i położę między wiadrem z lodem a pizzą na stole"
  • Odpowiedz
  • 0
@Antybristler no i fajnie. Na ilu calach i przy jakiej wygodzie? U mnie od momentu zakupu nie ma żadnej anteny podpiętej czy innego dekodera. Wszystko online + rzeczy z NASa + konsola. Do trgo się używa tv ;)
  • Odpowiedz
@Antybristler: @Boxcutter: @sikalafou: na 100 kanałów na platformie cyfrowej oglądam może 4 kanały filmowe, dwa cinemaxy, filmbox i czasem sandance i zapewniam was, że jakość prezentowanych tam produkcji wynagradza całą resztę telewizyjnego ścieku. Szkoda tylko, że żeby oglądać te 4-6 kanałów, trzeba kupić niemal najdroższy pakiet, z oceanem medilanego guam.
  • Odpowiedz