Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #rozowepaski
Pisałem chwilę z pewną dziewczyną. Nawet ona pierwsza napisała do mnie. Odpisałem jej wczoraj w nocy, następnie ona odpisała około 9 rano. Nie odpisałem od razu bo spieszyłem się do pracy a następnie cały dzień w pracy aż do północy. Myślę odpisze jej jak wrócę do domu. Wracam a tam pary już nie ma. Szkoda. Ładna była i już nawet śmiała się, że koniecznie musi mnie poznać.

Czy nie odpisywanie na wiadomość przez cały dzień to powód do usunięcia pary i zerwania kontaktu?
  • 16
  • Odpowiedz
@zero_: wychodzę z założenia, że jeżeli dziewczyna piszę pierwsza to rzeczywiście jest zainteresowana skoro one tak bardzo są zawalane wiadomościami przez innych. A mało która pierwsza pisze.
Po tym jakoś mi się odechciało w to bawić w tym momencie.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: może być zainteresowana, ale właśnie może tez traktować tindera i osoby z niego powierzchownie. Jakby nie patrzeć nikt się nie zna i zagadać przez niego łatwo. W święta każdy jest skupiony na sobie. Ostania rzecz w tym czasie to pisanie z obcymi typami. Pewnie założy sobie nowego po świętach a jak nie to są kolejne. Jak ta cię zagadala inna tez to może zrobić. Po spotkaniach się przywiązuj dopiero
  • Odpowiedz