Wpis z mikrobloga

siema jaki jest turbo łatwy sposób na zarobek? zasze grałem essencje ale nie ma modów do nich a tak czy siak je robię, mam teraz expedition ale chcę drzewko tez poleciec pod legion, warto robić atlas pod legiony również, na czym sie zarabia z legionów? jestem cold dot trickster
#pathofexile
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dejwor: w legionach glownie na splinterach sie zarabia ale patrzac na to ze glownie maraketh jest cokolwiek warty to wg mnie legiony sa slabe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwor: rób to co lubisz, lub rób mechanikę która ogarniasz, każda będzie dochodowa, ja z takiego delva wyciągam 10-30c z jednego runu za około 1k sulphitu jeżeli wiesz jak biegać w ciemności i szukać ukrytych skarbów, najwięcej jednakże w tej lidze dały mi jednak altary, a to dlatego że mimo że zrobiłem max 20 mapek z nimi, jeden z nich rzucił 3div z bossa
  • Odpowiedz
@Dejwor: jak masz dobry dps to bierz legion, sporo rare mobow daje - a teraz zmienili troche mechanike rarkow - maja mody do expa, do currency itd. Ja latam sanctum i po drodze czasem legion odpale, to mi dropi currency z rarkow fajnie + stacked decki tez fajnie leca: ok 1k otworzylem i jestem jakies 40div do przodu - po swietach wjezdza mageblood :D
  • Odpowiedz
Skupuj divination cards i zamieniaj na itemy z profitem. Jak masz dobre aoe to legion. Są delirium mapki, tutaj wbijają nodki z abyssem w szczególności. Jak masz odrobinę na wkład, to sextanty i można robić mapy np. dropiące scaraby (jakie najlepiej sprawdzasz market). Latanie delve. Farma simulacrum i expienie gemów. Sprawdź najpoparniejsze budy i crafc itemy do nich, jak nie potrafisz, to craftuj według poradników. Jeszcze dwadzieścia innych sposobów.
  • Odpowiedz
@Armakkk: wlasnie szukam jakiegos spsobu dla debili na zarobek teraz moje zrodlo utrzymanai do essencje, invitationy jak dropna i rituale, chyba na legiony trzeba przygotowac scaraby itd by wyciagnac z tego cos sensownego sam nie wiem jestem nowy odnosnie legionow, z nich tylko sie zarabia na tych timelessach?
  • Odpowiedz