Wpis z mikrobloga

ale ten system to kicha straszna ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@epksg: ale dlaczego?

Miałem dwa podejścia do W11 jak był świeży. Bugi, problemy, wracałem do W10

Jakiś czas temu przeszedłem na stałe na W11 i chodzi jak złoto. Już połatany, na wszystkich PC/Laptopach (nawet niewspieranych) zainstalowałem. To zasadniczo pod maską W10 z ładniejszym UI i paroma nowymi ficzerami
odpal jakikolwiek filmik dlaczego w11 ssie, nie chce mi się rozpisywać :D


@epksg: ja znam tylko filmiki "dlaczego warto przejść na W11" - serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może oglądasz jakieś stare filmy?
@epksg: Nie wiem, czy są kompatybilne, ale założenie, że wszystko będzie działać na laptopie przeznaczony dla win11 na 10, może się nie sprawdzić.

odpal jakikolwiek filmik dlaczego w11 ssie, nie chce mi się rozpisywać :D

Menu start i ppm można naprawić, więc nie jest to aż tak duży problem. Jedynie zużycie ram potrafi być problematyczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: No bo wiesz( ͡° ʖ̯ ͡°) co drugi łindołs jest dobry, więc na jedenastkę padło, że musi być choojowa( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@vries: spoko, niby można grzebać w rejestrze albo instalować jakieś gowno z githuba ale po co? Te Mendy chcą wynaleźć koło od nowa ale tym razem kwadratowe
No bo wiesz( ͡° ʖ̯ ͡°) co drugi łindołs jest dobry, więc na jedenastkę padło, że musi być choojowa( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Ralphs: tylko Windows XP, najbardziej sprawdzony! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odpal jakikolwiek filmik dlaczego w11 ssie, nie chce mi się rozpisywać :D


@epksg: A no tak, lepiej słuchać gadającej głowy z jutuba niż samemu spróbować xD Wypok strong.
No bo wiesz( ͡° ʖ̯ ͡°) co drugi łindołs jest dobry


@Ralphs: ale 7 była spoko, 8 #!$%@?, więc wychodzi, że 10 #!$%@? a 11 spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)