Wpis z mikrobloga

  • 33
Żeby dostać świetną paczkę na #wykopaka wcale nie trzeba brać udziału, oni tego w ogóle nie sprawdzają xD

A tak poważnie... to w tym roku nie udało mi się wziąć udziału w tradycyjnej odsłonie tej zabawy, ale od dwóch lat, kiedy udało mi się wylosować @choochoomotherfucker wysyłamy sobie paki. Więc robię #pokapake, bo mirabelka jest niesamowicie kreatywną i zabawną dziewczyną, jej prezenty zawsze są trafione, bardzo przemyślane i powodują dużą radość w serduszku. Tak jest i tym razem!

Mimo dużej podpowiedzi, która znajdowała się na pudełku z częścią jadalną przesyłki, od razu po otwarciu wiedziałem do jakiej piosenki Wielkiego Polskiego Rapera nawiązuje jej zawartość. Będzie jedzone w akompaniamencie #klocuch, szczególnie, że niedawno wypuścił świetną płytę z kolędami.

Słodycze słodyczami, ale dwa pozostałe itemki zasługują na wyróżnienie. Lubię łamigłówki, szczególnie wariacje #kostkarubika i muszę przyznać, że takiej kostki jeszcze nie miałem. Testo, Wałęsa, Konon, #2137, Rafał Brzozowski i Magik - to prawdziwe magic cube xD Widać napracowanko. Będzie układane w robocie. Drugim przedmiotem jest klips w formie kuli śnieżnej, gdzie znajduje się dwóch Świętych Mikołajów - potężny Ricardo, a z drugiej strony jeszcze potężniejszy Wojtyła. Zamiast przyczepić do niego notatki to powieszę go na mojej choince! ()

Wesołych świąt wszystkim - w zdrowiu, szczęściu i radości.
skomplikowanysystemluster - Żeby dostać świetną paczkę na #wykopaka wcale nie trzeba ...

źródło: comment_1671811887Ttn7iGOYrx27yjNPaLvtfh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz