Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo,

Konkurs na tegoroczną #wykopaka można uznać za zakończony, bowiem żaden prezent nie pobije prezentu jaki przygotowała @Kinja !
Moja droga, absolutnie niepotrzebnie się stresowałaś jeżeli chodzi o prezenty jakie przygotowałaś! Szkoda, że nie widziałaś mojej reakcji jak rozpakowywałem prezent bo myślę, że jednoznacznie rozwiałoby to Twoje wątpliwości czy mi się podoba ()

No po prostu cudo! Absolutnie każda rzecz z paki jest trafiona. Słodycze idealnie (pryncypałki!), smar zawsze znajdzie zastosowanie, gierka też się przyda do grania i chętnie ja wykorzystam przy najbliższej okazji. Ale crème de la crème to uroczy Kurvinox. Napisać, że jest średni to jakby nie napisać nic. Jest przekozacki! Za każdym razem jak na niego patrzę to mam banana na twarzy ()
DZIĘKUJĘ @Kinja


#pokapake #chwalesie #kapitanbomba #walaszek
sveq91 - Szanowni Państwo,

Konkurs na tegoroczną #wykopaka można uznać za zakończo...

źródło: comment_1671802734zRlAG67koLpTWl5paVUo4Q.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@sveq91: Jeju, tak się cieszę, że Ci się podoba! Jeszcze raz wybacz małe rozpisanie w liście, ale choroba do dzisiaj mnie nie puściła. No i jeszcze raz Wesołych Świąt. ()
  • Odpowiedz
@Kinja: Nie ma problemu, i tak napracowałaś się przy jaszczurce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również życzę Wesołych Świąt. Bardzo mi zrobiłaś humor tą paczką :)
  • Odpowiedz