Wpis z mikrobloga

Maja chyba czuje nieświadomie jak nieracjonalne i nielogiczne są jej wywodu, wiec rzuca argument płci: "ja jestem kobietą i to dlatego mnie atakują". Płeć nie ma tu nic do rzeczy, gdyby takie kocopoły wygłaszali mężczyzni, transi, cisy, gender fluidy, bigendery, łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie to odzew byłby taki sam.

#famemma #majastasko
kumam-stary - Maja chyba czuje nieświadomie jak nieracjonalne i nielogiczne są jej wy...

źródło: comment_1671789236b7JuWybM3CtLCzrtTHQCa5.jpg

Pobierz
  • 12
@kumam-stary moim zdaniem Maja Staśko ma duży problem z oceną rzeczywistości. Ja postrzegam jej działalność jako osobę, która naczytała się książek o białej supremacji itp, a gdy zaczeła wcielać w życie te brednie, to okazało się, że nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością i sensem. Więc ona brnie w to, bo w to wierzy ale to nie musi być logiczne, a im bardziej ją krytykują i blokują to ona rośnie
Hahahaha ona jest komiczna, wrzuca jakieś feministyczne wymysły zamiast stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością. Doskonale obrazuje to styl myślenia lewaka - oni sami nigdy nie są winni, zawsze winne są jakieś "izmy" a dokładniej ten, który w danej chwili im pasuje. Nawiasem mówiąc to Maja mogłaby pójść i zająć się czymś kobiecym - ugotować coś na kolację wigilijną, a nie wypisywać bzdury w internecie.