Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doment: ale na podstawie czego? Czy wymagają jakiejś dokumentacji, czy to tylko mzonki a praktyka wygląda tak, że receptę dostaniesz na to co chcesz
@Dakkar: w regulaminie jest że mogą nie wystawić ale i tak zapłacisz. Po prostu muszą być wskazania. Opioidów, psychotropów,immunomodulatorów, leków z refundacją nie dostaniesz, tabletki anty tak. Zaznaczasz pola że nie jesteś na nich chory i nie masz alergii itd.
@gracilis: Czy byś pracował czy nie, bez różnicy dla wątku, chociaż....

twój komentarz świadczy o tym że nie sprawdzałeś sam w praktyce i piszesz farmazony, lub testowałeś to na innej stronie niż ja i dostałeś odmowę,.
Ja testowałem na pierwszej piątce z google, a ty ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gracilis: bym chciał ale się hajtnąłem to i #!$%@?ć przestałem.

Szczere pytanie:
Próbowałeś i dostałeś odmowę że się wypowiadasz ?

Ja nigdy odmowy nie dostałem.

I jeszcze ten tekst zamawiaj i sprawdzaj, świadczy to o tym, że nie sprawdzałeś i nigdy żadnego leku stamtąd nie zamawiałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dakkar: wystawiają praktycznie na wszystko. Kwestia ilości i częstotliwości z jaką zamawiasz.

Edit przy cukrzycy (i innych przewlekłych) mogą poprosić o skan dokumentacji medycznej np. poprzednia Recepta. Do refundowanej recepty trzeba dopłacić. Receptomat spróbuj. Jeśli będzie odmowa to albo zostaje kasa na inną receptę albo zwracają kasę - 10pln.