Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzieci_z_Choroszczy: pamietam dzien w ktorym ja wprowadzili, akurat bylem na jachcie, załogant przybiegł krzyczac "patrz jaka nowosc!!!" Po 20 minutach trzeba bylo leciec po kolejna. Pij na zdrowie!!
@Netrunner_: dokladnie tak mowia ludzie ktorzy pozbawieni sa gustu. A moze mowie tak bo jestem uczulony na orzechy laskowe?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Netrunner_: a piles ty kiedys czarnego/bialego ruska? Procz sommeliera mam bariste, bartendera, mixologa. Laczenie wodki z smietana to normalna sprawa. Wiekszosc ludzi i tak robi drinki z tej orzechowki z mlekiem XD
@cybulion: no to raczej ja jestem zaściankowy chłop niestety bo rzadko pijam takie drineczki. Nie znam się dlatego mam pełne prawo sie wypowiedzieć że na czysto ten orzech mi podchodzi bardziej niż pigwa - w każdym razie oba sa na sztucznych aromatach więc nie bardzo rozumiem zarzut że coś smakuje sztucznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Netrunner_: pigwa aż tak nie traci mi plastikiem. I tak to co teraz sie dzieje na rynku kolorowych wodek to jest napad na nasza wolnosc. Obnizenie procentazu i podniesienie cen to skok na nasza wolność.
@cybulion: najbardziej jak do tej pory sztucznie smakował jakiś wynalazek zabarwiony na grejfrutowo - nie pamiętam czy to była jakaś lubuska ale nie było to dobre - to już lepiej se wycisnąć sok ze świeżych grejfrutów i dolać wódki do tego