Wpis z mikrobloga

@damian19321: ja już mam PJ alfabet, ADRy się skończyły, wózki widłowe, HDS, koparki, ładowarki, żuraw samojezdny, żuraw wieżowy. od kilku lat nie jeżdżę po UE tylko solówką po budowie (tarczki, te sprawy). ostatnio z racji wolnego czasu byłem na skoczka w dziadtransie aby zarobić na kombinezon i wydech do motocykla ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem śnią mi się skrzyżowania z Belgii czy Francji.
@damian19321: wszystko za swoje zarobione pieniądze i wszystko bo chciałem (i dalej chcę) się rozwijać. Uważam, że kto stoi w miejscu ten robi krok do tyłu.... Po za tym jak to mówią - duzi chłopcy to duże zabawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kręciło mnie to od zawsze i tak sobie powoli ale konsekwentnie pokonuję tą drogę. Jeszcze mam kilka pomysłów jakie uprawnienia porobić aby przełożyły się na
@600GSX-R noo mnie też od młodego ciągnie do dużych maszyn , mimo że jestem po technikum elektrycznym , porobiłem w zawodzie od ukończenia technikum czyli od maja do końca listopada to jakoś mi się to nie widzi xd
@damian19321: moim skromnym zdaniem to najważniejsze abyś zaraz po egzaminach, jak będziesz na przyuczeniu nie trafił na jakiegoś #!$%@? który będzie darł #!$%@?ę etc. Bo może Ci obrzydzić zawód który wcale taki zły nie jest a najgorzej jak się zrazisz na początku....zdala od dziadtransów i będzie dobrze. To już masz na siebie pomysł? Ruch lokalny, krajowy, międzynarodowy?
@600GSX-R mam , na początek to na skoczka na załadunek kontenerów , oswoić się z gabarytem , potem trochę po kraju i międzynarodówka, póki człowiek młody to trochę zarobić grosza , a swojego dziadtransa mam już ogarniętego ,