Wpis z mikrobloga

Czas i na moje podsumowanie #wykopaka po tym co dostałem musiałem chwilę ochłonąć. Bardzo dziękuję Mirkowi @MajoZZ paczka jest wyśmienita, a cała otoczka którą wprowadził do tej zabawy była świetnym dopełnieniem. Z moim grafomaństwem ciężko mi będzie oddać emocje dotyczące eksplorowaniu paczki jak i zachwyt który towarzyszył mi przez następne kilka godzin. Z różową kilkukrotnie wracaliśmy do teczki którą otrzymałem i jeszcze dzisiaj (kolejny dzień) rozmawialiśmy jak świetny i trafiony to był prezent.
A więc co takiego dostałem że tak jaram się jak komin rafinerii?
Najwięcej frajdy sprawiła tajemnicza teczka. Wyglądem przypomina teczkę służb prowadzących obserwację celu/podejrzanego. I w takim charakterze są strony w niej zapisane, jakbym był jakimś podejrzanym. Mirek przestudiował moją aktywność na mirko, pogooglował trochę i wszystko zaraportował łącznie z moją aktywnością na forach i discordzie :P Ciut creepy xD Do screenshotów dopisywał własne notatki. Nawet wydrukował moje wszystkie wpisy, pociął je i również załączył - teraz mam kopię offline xD
Mógłbym tak bardzo długo się rozpisywać nad zawartością teczki, ale część już przestała czytać mam nadzieje że kilka zdjęć w komentarzu pokaże o co mi chodzi. To była moja druga wykopaka i pierwsza była taka hmm, normalna. A tu miałem kwintesencję zabawy. Dlatego @MajoZZ po prostu musisz kontynuować zabawę w kolejnych latach by inni też mogli tego doświadczyć. Ba, to mnie zainspirowało by w kolejnych latach również podnieść poprzeczkę (mam nadzieje że się nie obrazisz jak kilka pomysłów podkradnę)
W zasadzie cała paczka jest trafiona:
- książkę z pewnością wkrótce przeczytam
- film na dvd - takiego czegoś już dawno nie widziałem ale z różową obejrzymy w wolny weekend :)
- termos - z pewnością przyda się na wiosnę i na rejsy ;)
- kubek ręcznie malowany - ŚWIETNY! obiecuje że będę o niego dbać, myć ręcznie by zachował swój stan jak najdłużej
- alkohol - to akurat długo nie wytrzyma u mnie :P
- dekanty od mirka z tagu #perfumy odważny pomysł, ale zapachy trafione :)
- cda premium również się przyda
- magnesy z kapitanem bombą, już mają swoje miejsce :P brelok już jest przy kluczyku a magnes Orła I wyląduje na aucie jak je umyje :P
- sticksy dla kota - ten łakomczuch od razu wyczuł co jest grane
- no i zawiniątko w papierze :P myślałem że to jakaś suszona/dojrzewająca kiełbasa z czekoladowym aromatem, jakie było moje zdziwienie jak okazało się że to blok czekoladowy (w komentarzu będzie dlaczego on się tam znalazł) xD
- the last but not least bardzo miły personalny list :)
Jeszcze raz dziękuję Ci @MajoZZ za świetną paczkę, mam nadzieje że nie zrezygnujesz zabawy w przyszłych latach i innym również sprawisz taką radość jak mi :)
PS. Film pachnidło widziałem :)
PS2. Mam nadzieje że nie obrazisz się za pokazanie kilku stron z teczki ;)
Pat6er - Czas i na moje podsumowanie #wykopaka po tym co dostałem musiałem chwilę och...

źródło: comment_1671736445gznfjqCWVLPylSk8PeKW2T.jpg

Pobierz
  • 14
@Pat6er: Cieszę się, że mój spontaniczny pomysł Ci się podobał.

Na początku zawołam mirasa od perfum @Derrin ,który notabene też znał znalazł się w teczce. Dziękuje za pomoc. Chcąc, nie chcąc nawet dowiedziałem się co wy tam wyczyniacie ze strzykawkami ( )

Wołam poprzednią ofiarę, bo obiecałem jeśli dobrze pamiętam, że to zrobię @xReapeR .
@Pat6er: Miras miał w zeszłym roku filmik na podstawie tego co