Wpis z mikrobloga

Ehh, pomieszkalabym sobie w hotelu ale tak by za niego nie płacić ani nie dawać #seks starym dziadom, moja cebulackopolacka dusza każe mi się zainteresować
#chargeback ale awanturować się i składać fraudy też trzeba umieć, przecież nie pójdę tam do Visy że skarga by cofnęli płatność, nie pójdę z taśmą mierniczą, że w katalogu obiecywali 300 metrów do morza a jest 307, w darknecie niby są zawodowi wyludzacze w twoim imieniu ale oni drodzy, zamiast cebulaczyc trzeba będzie się chyba wziąć do roboty, ale w sumie jak tak to aż tak mi się nie chce #problemypierwszegoswiata
KingaM - Ehh, pomieszkalabym sobie w hotelu ale tak by za niego nie płacić ani nie da...

źródło: comment_1671735376Wdnplaqr1kFPKjmNmKgBJg.jpg

Pobierz
  • 9
@KingaM: Masz dobrą dykcję? jak wyglądasz? Szczupła długie włosy? Kup sobie takie słuchawki z uszkami, weź lampkę i kup do niej żarówkę z allegro co zmienia kolory, włącz np zielony i oświetl się nią siedząc przy kompie w tych słcuhawkach, ubierz leginsy i koszulkę np z dragon balla jak masz. Zacznij grać w jakieś radnomowe gry na twitchu, dużo gadaj i bądź miła > profit, jak coś nie idzie hmm złap
@KingaM: musisz ograniczyć potrzeby aby mieć czas zainwestować w siebie, poćwicz sylwetkę, dykcję też można ćwiczyć. A potem jak to ogarniesz to czemu masz nie mieć czasu na gry jak z tego będziesz doić kasę ? No nie wiem z tym że nie umiesz, taka zadziorna, nie miła laska w moim typie powiedziała by mi coś w stylu "Sam se pokazuj tyłek , myśliciel się znalazł od siedmiu boleści xD "
@dragon7: mam inwestować w siebie by płaszczyć się przed spermiarzami i by im się miło patrzyło chociaż mi moja dykcja nie przeszkadza bo odzywam się do kogoś raz na tydzien? nie chce iść drogą nowych mediów, świecznika i atencji, dojenia, naprawdę raz że jestem na to za stara, dwa że żebractwo w e-wdzianku może i łatwiejsze niż praca w kopalni, ale nadal trzeba do tego predyspozycji których nie mam, już prędzej
@KingaM: no ja na wykopowe standardy to szukam łatwych dróg, bo co mam proponować naukę javy? No cóż, nie miła też jest jakąś opcją :> No ale co z tym sportem? ścigasz sie na torze? Rowerem? Moment ale ty chcesz kasę na hotel to już zbyt odległa droga, w sumie czy na pewno chcesz kasy ? Może chcesz być po prostu usłyszana z tej piwnicy ?
@KingaM: a co takiego fajnego jest w mieszkaniu w hotelu? tez hotel hotelowi nie rowny - 2 gwiazdki byle tylko dalo sie pospac czy 4 gwiazdki ze szwedzkim stolem na obiad :P