Wpis z mikrobloga

Kiedy dostajesz powiadomienie, że wykopaka już w paczkomacie


Długą drogę musiała przebyć paczucha od mojego Mikołaja, a mimo to doszła w stanie nienaruszonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Opakowana w piękny papier prezentowy, po wyjęciu ze skrytki wyglądała jakby nadawca sam ją tam włożył.

Paczka nie za ciężka, nie za lekka - taka w sam raz. Idealnie, bym bez problemu doniosła ją do domu i położyła (tylko na chwilę!!!) pod choinką.
Ciekawostka: to pierwszy rok wykopowej świątecznej zabawy, kiedy choinka pojawiła się wcześniej niż wykopaka.
No i cyk - pierwszy prezent pod choinką położon!

Nie no, nie będzie tam leżeć przecież do samych świąt, bo mnie paluszki świerzbią i pikawa z wrażenia naparza.

Zdzieram papier i próbuję dostać się do wnętrza pudełka, co nie jest zbyt proste, bo solidnie zabezpieczona taśmą pakową.
Aż wreszcie jest, udało się! Duży prezent, a w nim… małe prezenty (opisane literkami) i list. Kolejność rozpakowywania prosta, zna się alfabet, co nie? ( ͡ ͜ʖ ͡) ALE ALE najpierw najważniejsze, czyli list. Napisany odręcznie na pięknej świątecznej papeterii. Długi!!!
I już wiem, już w końcu widzę, kto jest moim Mikołajem w tym roku - @pharmaki ()

Znacie to uczucie, kiedy trafiacie na osobę, którą kojarzycie z mirko? To był ten moment ()

Dobra, lecimy z literkami!

Gadżety kuchenne - rękawica i świąteczne ściereczki w pierniki. Dotarły w idealnym momencie, bo jutro będę spędzać w kuchni caaały dzień. Będzie wycierane xD
Kolorowe asymetryczne skarpety, sztuk 4 (w sensie dwie pary) - cudne, w rowerki i w książki. Uwielbiam dostawać skarpety, takich jeszcze nie mam. Będzie chodzone ( )
Kule do kąpieli - donut, lodzik i babeczka. Fantastycznie wyglądają i pachną. Będzie kąpane (ʘʘ)
Etui na czytnik w kotki - ożesz w mordę, cóż za celne trafienie! Akurat stare etui jest już “trochę” złachane. Będzie wymieniane ( ͡º ͜ʖ͡º)
Świeca sojowa o nazwie “Stara Drukarnia” - od razu się przyznaję, że w duchu przeczytałam “Stare Drukarnisko” xDDD Choć nie wspomniałam w opisie - lubię świeczki. Będzie palone!

Moja droga @pharmaki, zupełnie nieuzasadnione są Twoje wątpliwości co do moich wrażeń z paczuchy skomponowanej przez Ciebie. Z każdym elementem trafiłaś po prostu IDEALNIE. Żadna z rzeczy nie jest bez sensu / niefajna / nietrafiona. Co więcej - oczekuj na wpisy na mirko, gdzie będę wrzucać zdjęcia z używania otrzymanych od Ciebie przedmiotów pod tagiem #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bardzo Ci dziękuję za umilenie tego przedświątecznego czasu!!!


#pokapake #wykopaka
Pobierz faramka - > Kiedy dostajesz powiadomienie, że wykopaka już w paczkomacie 

Długą dr...
źródło: comment_1671732494fSET6ew2y8tcYFSUT4ELI7.jpg
  • 13
@faramka: Super paka, jeśli kociaki zaakceptowały to musi być dobra :D
Myślę, że jak są nowe rękawiczki to będzie nowa partia pierniczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogą być o smaku pietruszkowym.