Wpis z mikrobloga

Często powtarzają się wątki dotyczące tego co się stało z #iwonawieczorek . Podsumujmy te najbardziej sensowne w mojej opinii:

1. Iwona poszła drogą na mapie jednak po drodze z racji zmęczenia lub zaczepki ze strony "ręcznika" usiadła na ławkach które są wzdłuż ulicy Jantarowej. Mógł on nakłonić Iwonę do pójścia na "wschód słońca" na plażę bądź cokolwiek innego, następnie coś "poszło nie tak" i mamy pierwszą możliwą opcję.

2. Iwona idzie drogą wytyczoną przez trasę google lub bardzo zbliżoną do tej (tą niebieską lub jakąkolwiek inną) i napotyka w parku kogoś znajomego/przyjaciela. Jest opcja z Patrykiem bądź kimkolwiek innym. Jest to boczna droga, nie uczęszczana przez samochody, nie można tam sobie od tak wjechać, więc ktoś musiałby ją nakłonić do jazdy samochodem. Wykluczam szarpaninę. (Moim zdaniem opcja z Patrykiem mało wiarygodna! BTS wskazują na to że był w tym samym czasie 1,5km dalej od przechadzki drogi Iwony ale przemieszczał się autem z kolegą/kolegami więc możliwość jest)

3. Iwona idzie drogą czerwoną lub żółtą. Są to dróżki na których poruszają się służby porządkowe. Według detektywów z LAMPART to właśnie oni mogą stać za zniknięciem Iwony.

4. Moja najbardziej prawdopodobna przyczyna zniknięcia to radiowóz. O godzinie 04:24 na trasie na której widziano na monitoringu Iwonę widać przejeżdzający patrol policji. Iwona jeśli poszłaby jakąkolwiek z tras czerwona/żółta to ma możliwość spotkania radiowozu. Tylko oni mogli rozkazać czy nakłonić bez większych problemów wkurzoną i zmęczoną Iwonę, oferując po prostu jeśli nie podwózkę do domu to cokolwiek innego. Oni również mogą ukryć ciało i utrudniać śledztwo na tyle, że nie uda się go rozwiązać najprawdopodobniej.

Ps Zdjęcie to możliwie obrane trasy do domu. Wątpie że Iwona skracała drogę przez park. Szła na boso, w parku jest sporo szyszek, szkieł itp które mogły ją zniechęcić do skracania za wszelką cenę drogi.

Ps w komentarzach możecie dodawać swoje sugestie/uwagi czy inne opcje zniknięcia.
normalx - Często powtarzają się wątki dotyczące tego co się stało z #iwonawieczorek ....

źródło: comment_1671728095JVHfhuWCDqJpLO2Qo30eqQ.jpg

Pobierz
  • 8
@Sylwia2137: @normalx Nikt nie bierze pod uwagę hipotezy dematerializacji. Chodzi mi o to, że nie wiemy do końca czym jest otaczający nas świat, więc może jej zniknięcie to błąd w programie naszej symulacji? Nie wyrenderowała się kiedy znalazła się w polu widzenia jakiegoś obserwatora. Program uznał to za wyjątek w którym była błędna obsługa, no i dane dotyczące obiektu IwonaWieczorek zosraly nieodwracalnie utracone
@ltutter z tego czytałam to jest ale nie wiem kiedy ktoś wpadł na pomysł ściągnięcia monitoringu z osiedla, monitoringi mają pewnien okres zapisu potem wpadają w zapętlenie i nad pisują datę, więc nie wiem czy nie działał czy była to kwestia zaniedbania