Wpis z mikrobloga

Sheya zarzuca poniżanie koleżanek Ferrariego ze streamów?(mimo, że na wszystko się godzą - Ferrari w swoim stylu daje odpowiedź, że w takim razie ona swojego chłopaka też poniza(daje dowód) sheya pewnie odpowie "ale Gimper się na to godzi" No kretyno, tak samo się godzą na to te dziewczyny xd
#famemma #wardega
  • 11
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: ja nie jestem wierną widzką tych strimów, ale serio. Mówienie, że te osoby śmierdzą rybą, naśmiewanie się, że mają suche i owłosione stopy (?) (a tłumaczenie im na bieżąco, że wszystko jest dobrze i im się podoba) to nie jest poniżanie, wyśmiewanie?
być może oglądałam tylko fragmenty, natomiast jak inaczej można odebrać takie odzywki?
  • Odpowiedz
@vl3q: ?? skoro śmierdzą rybą to to mówią, skoro mają suche i owłosione stopy to o tym mówią jeszcze może niedługo jak do kogoś powiesz, że jest grupy to będzie to naśmiewanie się?xdddddd
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no to dlaczego nie powiedzieli im tego wprost, tylko rżnęli głupa i tłumaczyli im coś innego?
ja uważam, że jeśli im towarzystwo z różnych przyczyn nie pasuje (raczej takich tekstów nie wali się ludziom, których się szanuje), to niech je wyproszą, a nie podniecają się zjawiskiem transseksualności jak chłopaki z trzeciej klasy szkoły podstawowej. tyle.
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no możesz zarzucać mi, że jestem Mają Staśko, albo po prostu odpowiedzieć na moje pytanie. Bo to, że ona się cyklicznie odkleja, to jedno. Ale te strimy (a przynajmniej szoty, który widziałam) są obrzydliwe i niekulturalne.
Czyli uważasz, że naśmiewanie się po polsku z osób, które tym językiem nie władają, a po pytaniach z ich strony słyszą 'yes, good, very nice' jest w porządku?
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no według Ciebie nie jest złe, a dla mnie tak. Ciekawe co by pomyślały o tym te dziewczyny, gdyby strimerzy mieli trochę odwagi i wiernie tłumaczyli te odzywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak nie umiesz dyskutować w normalny sposób, bez dziwnych wycieczek, to faktycznie dalsza rozmowa jest zbędna.
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no, raczej jeśli coś określa się w komentarzu złym, pięknym, zabawnym to w domyśle jest to opinia autora wypowiedzi, tym bardziej, że nikogo nie cytowałam. Ale spoko, nie oczekuję, że zrozumiesz ;)
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: czy wcześniej powoływałam się na opinię innej osoby, albo wyniki sondy, że miałabym się nagle wypowiadać wcześniej jako głos ludu? xd
pisałam dosłownie we wcześniejszych komentarzach 'ja uważam', więc raczej nie trzeba pisać tego samego w kolejnej wypowiedzi, bo inteligentny rozmówca który widzi cały kontekst się tego domyśli. Jeśli powiem 'mam', to oburzysz się, że nie powiedziałam 'Ja mam'?
Tym bardziej, że Ty odpisałeś na moje pytanie 'tak, nie jest
  • Odpowiedz