Wpis z mikrobloga

@michalglus: odjąłem San Marino ale przecież Ci by nie pasowało do już ustalonej tezy. Zgodzisz się, że Belgia to to sama półka co Anglia i Hiszpania?
Przejrzyj statystyki. Z Belgią #!$%@? 6:1 to jest nie do obrony jeżeli ustawiasz się niby na grę defensywną

Albania to aktualnie spokojnie poziom Meksyku. Nie #!$%@?, że ten Meksyk coś grał

@wylisiony_afrowiorek: no jak widać niezbyt bo Czesio #!$%@?, nie wiem czy zauważyłeś/aś ale
Albania to aktualnie spokojnie poziom Meksyku.


@Instrybutor_z_Orlenu: Przypomnisz w której grupie grała w Katarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się składa, że Albania zremisowła z Arabią przed mistrzostwami 1:1. Chwilę później uległa KatarowiXD. A będący na tym samym poziomie Meksyk ograł Arabów.

Nie rozumiem jak nadal można hołubić Sousę. Pawełek i Czesio doprowadzili swoim postępowaniem do żenady, tyle tylko że w inny sposób. Obaj są do zapomnienia
@Instrybutor_z_Orlenu: a jeszcze najsmieszniejsze to, że spokojnie 50% bramek, które straciliśmy za sousy, były spowodowane indywidualnym niedorozwojem jednego kopacza z drugim (np mecz z szwecja, 1 bramka) , brakiem zrozumienia podpowiedzi sousy (vide mecz ze slowacja),0 forma szczesnego. dodatkowo, ani z anglia, ani z hiszpania nie bylismy tak "rozklepani" jak np z belgia, argentyna czy francja
siedzimy we wlasnym polu karnym


@gejuszmapkt: w graniu defensywnej piłki akurat nie ma nic złego. na maroko czy przede wszystkim argentynę patrzyło się wspaniale, ale tam trenerzy potrafili wykorzystać maksimum ze składu, który mieli i potrafili wpoić piłkarzom swoje założenia.

tylko do tego też trzeba umiejętności i charyzymy xD a #!$%@? ten gruby patafian niczego nie ma, jego charyzma kończy się na NO HEHE FRACJA MA NA BOKAH TYH DWUH BIECZY
@Instrybutor_z_Orlenu: No to niezłe porównanie, wcale nie takie przekłamane xD
Mecze za Sousy z drużynami wyżej notowanymi (według rankingu ELO, imo lepiej oddającego faktyczną poziom reprezentacji niż ranking FIFA): 6 meczów, 0 zwycięstw, 2 porażki, 4 remisy (z niżej notowanymi: 9 meczów, 6 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki)
Z kolei u Michniewicza, z wyżej notowanymi: 11 meczów, 4 zwycięstwa, 2 remisy, 5 porażek (z niżej notowanymi: 2 mecze, 1 zwycięstwo, 1
gramy gowno, siedzimy we wlasnym polu karnym, a i tak rywale wjezdzaja w nas jak w maslo i wszystko ratuje Szczesny XD


@gejuszmapkt: nie wiem skad sie ta narracja bierze ile szczesny mial parad na mundiali? Bo karne ze zlej taktyki sie nie wziely tylko indywidualnych bledow. Ze zlapal strzał z 40 metrow to obrona slaba?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SRzeyamlon: Szczęsny 23 interwencje, Livaković 29, nikt nie liczy czegoś takiego jak "parada" słownikowo.

Nie mogę znaleźć tych statystyk, ale Szczęsny wybronił bodaj 6 dodatkowych goli na etapie fazy grupowej.