Wpis z mikrobloga

Mam pierwszeństwo wejścia na pokład plecak + walizka podręczna, problem w tym że szerokość walizki podana na stronie ryanair'a to 20cm moja ma 24cm i jest dosyć twarda? Mogą być problemy na lotnisku?
#ryanair #tanieloty #loty
  • 12
Czyli pozostaje mi zmiana walizki albo zabiorę większy plecak zamiast walizki. Ewentualnie wiecie ile może kosztować dopłata? Jak dopłacę to nadają walizkę to luku bagażowego? Czy problem znika i mogę z nią wejść na pokład? Nie wiem czy to ma znaczenie ale mam przelot krajowy to nie jest lot międzynarodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pogbix: głównie latam tym latającym PKSem z reklamami i raz mi się zdarzyło by obsługa przy boardingu skierowała pasażera do weryfikacji rozmiaru bo ten miał zauważalnie za duży dopuszczalny bagaż kabinowy. 4 cm to po dwa w każdą stronę, myślę, że nikt się nie #!$%@?. Dopłata to chyba 80 € więc sporo.
@Pogbix: jak latam tanimi to zawsze kupuję ten lepszy bilet + na stronie przewoźnika a nie apki z promocjami. Nikt nie robił problemów nigdy, a w easyjet nawet pamiętam że ten droższy bilet wyszedł taniej bo nie trzeba było obowiązkowo płacić za miejscówkę