Wpis z mikrobloga

@krzysztof-kamil-undro: @Issac: Można by się zgadać i postawić prosty sklep online z wlepami. Każdy mógłby kupić paczkę wlep + można by przeznaczyć część dochodu na jakąś akcję charytatywną. Potem koszulki i bluzy i mamy elegancki protest. Jak jesteście zainteresowani to dajcie znać to się coś ogarnie, wiem gdzie to druknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Issac: Można by spróbować na początek przez olx i allegro, są jeszcze inne portale ogłoszeniowe. W każdym razie to byłaby chyba najlepsza opcja. Zrobić kilka wersji i wydrukować a potem sprzedawać tak żeby się zwróciło. Prawnie można by było ogarnąć to jako "wlepy kolekcjonerskie do PRYWATNEGO użytku" xD
NIECH KTOŚ! zrobi i będę to rozklejał przy każdym tankowaniu


@kubex_to_ja: @Profesor_Avenarius: jako pracownik stacji benzynowej osobiscie podejde i wsadze ci to do gardla tak ze wyjdzie ci dupą i odechce ci sie smieszkowania i śmiecenia. Chcesz protestowac to rob tak, zeby to bylo uciazliwe dla decydentow a nie szaraków za kasą
NIECH KTOŚ! zrobi i będę to rozklejał przy każdym tankowaniu


@kubex_to_ja: Zaraz wleci spec ustawa jako projekt poselski że dystrybutory to infrastruktura strategiczna i jakakolwiek ingerencja to atak na państwo polskie, na każdej stacji będzie stał policjant albo dadzą kajdanki i uprawnienia funkcjonariusza publicznego sprzedawcą z Orlenu.

Chciałbym żeby to brzmiało jak żart ale jakby coś takiego jutro weszło do sejmu to bym się nawet trochę nie zdziwił ( ͡°