Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@DzonySiara: typowy szkodnikowski jest typowy. Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B albo dupa cicho. Ładnie go tam w tv pis wyszkolili.

Jeśli ktoś nie zasługuje na reprezentowanie barw narodowych, to niech ich nie reprezentuje. U nas jak zawsze zamiatanie wszystkiego pod dywan.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Ale czego sie ludzie spodziewaja, ze pilkarze w wolnych chwilach na kadrze dyskutuja o filozofii platonskiej? Pilkarze to w wiekszosci prymitywy, ktore potrafia kopac pilke, wiec nie wiedza jak sie zachowac wystepujac w roli reprezentanta calego narodu w danej dyscyplinie. To sa czesto faceci, ktorzy zatrzymali sie mentalnie na poziomie 15 letniego chlopaka.
  • Odpowiedz
Pilkarze to w wiekszosci prymitywy,


@Fandolores: Może za mało ślędzę środowisko futbolowe, ale wszedzie wygląda to tak samo? Dużo słyszałem o Angolach (Grealish) ale ciężko mi sobie wyobrazić, że jakiś Amrabat albo Danny Blind walą wódę po meczach.
Dobra z tym Muzułmaninem i wódą to przesadziłem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jokohama: pamiętam jak 4 lata temu uznałem, że to profesjonaliści i to niemozliwe.
Potem powstał kanał sportowy, rewolucja na polskim jutubie, i Borek zaczął mówić kto baluje i okazało się, że Glik to zwykły seba xd
  • Odpowiedz