Wpis z mikrobloga

A ten znowu w te łachy się przywdział, zamiast ubrać choćby nawet najmniej jakościowy garnitur jaki mógłby znaleźć w swojej szafie. Ten gość ośmiesza nie tylko siebie, ale też samą funkcję prezydenta. Wiem, że garnitur nie czyni prezydentem, ale na Boga... to jest spotkanie/konferencja w Białym Domu gdzie powinien on reprezentować swój kraj. Nie ma cię na froncie to zakładaj swoją służbową "zbroję". Tak jak policjant powinien mieć mundur w czasie służby, albo ksiądz mieć ornat w czasie posługi.
#ukraina
LordDamianus - A ten znowu w te łachy się przywdział, zamiast ubrać choćby nawet najm...

źródło: comment_1671662454JodmWvyuQggB6sHecJTAuE.jpg

Pobierz
  • 27
@HlHl:

ale jest zwierzchnikiem sił zbrojnych kraju który jest w stanie wojny


No i? To niech se do garnituru doczepi wszystkie swoje odznaczenia (a ma tylko trzy) i się udekoruje. Będzie wyglądał bardziej wojskowo. ;)
Wiem, że garnitur nie czyni prezydentem, ale na Boga... to jest spotkanie/konferencja w Białym Domu gdzie powinien on reprezentować swój kraj. Nie ma cię na froncie to zakładaj swoją służbową "zbroję". Tak jak policjant powinien mieć mundur w czasie służby, albo ksiądz mieć ornat w czasie posługi.


@LordDamianus: on właśnie reprezentuje swój kraj, więc jest w stroju wojennym, solidaryzuje sie w ten sposób ze swoimi żołnierzami i społeczeństwem, uwierz mi oni
Część może sobie pomyśleć, "a co to za dziad z brodą w dresie? podobny do talibów" ;)


@antywojo: I dadzą pieniądze, bo talibów, czy inne ludy pustyni już kiedyś wspierali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie akcja charytatywna by patrzyli na mordy reprezentujące strony, tylko interes, a interesy to i z Diabłem by robili, jeśli by im się opłacało.
@LordDamianus: Biden ma kostium, noszenie tego ma tyle sensu co szaty liturgicznej czy przebrania halloween, nie ocenia się książki po okładce. Miliarderzy też w kostiumach nie chodzą bo nie muszą się płaszczyć nosząc głupie kostiumy... jeśli oczekujesz od polityków mody to masz poryte priorytety.
Świat to jednak jest #!$%@?. Cywile siedzą w piwnicach a żołnierze w okopach bo się panom e garniturach zachciało kreski na mapie przesuwać. Ja #!$%@?.