Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Śnieg do miednicy pozbierany? U nas ojciec już 2 dni wcześniej zbierał śnieg na solnik. Na Wigilię zawsze była woda. Z solą - klasyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ćwierćfinały perfumowych mistrzostw najlepszych premier 2022 roku za nami! Frekwencja dopisała, co cieszy, że między kupowaniem prezentów a sprzątaniem chałupy na przyjście Jezuska daliście radę zagłosować na swoich ulubieńców. Idziemy jak burza i nie zwalniamy tempa, bo święta tuż tuż - głosowanie w półfinale rozpoczyna się w tym momencie i potrwa, standardowo, przez najbliższe 24 godziny, do jutra do 20:00.

Głosować można pod tym linkiem.. Dla osób korzystających z aplikacji wykop, którzy z różnych niewyjaśnionych względów mają problemy z kliknięciem w link podsyłam w dłuższej formie do przekopiowania: https://www.polltab.com/bracket-poll/OWqJIy4HjDI

Telegraficzny skrót ćwierćfinałowych rozstrzygnięć:

- nie zwalnia tempa Givenchy Gentleman Reserve Privee EDP - dzisiaj pokonał 54:26 Azzaro The Most Wanted Parfum i awansował do kolejnej rundy mistrzostw, gdzie zmierzy się z...

- ... Light Blue Pour Homme Italian Love od Dolce&Gabbana. Jest to chyba jedyny typowy letniaczek w półfinałowej stawce. Wyszedł on zwycięsko z bardzo wyrównanego pojedynku z Noir Extreme Parfum, wygrywając różnicą trzech głosów - 41:38.

- derbowy pojedynek dwóch arabskich zapachów spod szyldu Lattafy zakończony triumfem Asada - wynikiem 40:29 eliminuje on Khamraha.

- w ostatniej ćwierćfinałowej parze trafiły na siebie dwa Hermesy i było jasne, że jeden z nich będzie musiał pożegnać się z turniejem. Padło - dość niespodziewanie - na H24 EDP, który przegrał z Eau Givree Terre d'Hermes zaskakująco dużą różnicą głosów, 27:55. Wicelider eliminacji poza turniejem, Eau Givree, czyli drugi najwyżej notowany Hermes w eliminacjach gra dalej.

#perfumowemistrzostwa
#perfumy
TetraHydroCanabinol - Dobry wieczór! 

Śnieg do miednicy pozbierany? U nas ojciec j...

źródło: comment_1671649147EJGYy3luDVq5oItwqPDPTu.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@saradonin: ( ͡° ͜ʖ ͡°) już niedługo będzie tak:

̶P̶r̶e̶z̶y̶d̶e̶n̶t̶ ̶S̶y̶r̶i̶i̶ ̶ Lattafa Asad po raz czwarty wygrywa wybory na najlepszy zapach roku. Przy bojkocie opozycji Asad poprawił swój wynik z 2022 r. - według oficjalnych wyników przekazanych przez przewodniczącego mistrzostw, zdobył 95,1 proc. wszystkich głosów.
  • Odpowiedz
@saradonin: dziwne miałem oba zapachy lattafy które się zmierzyły, ale to mossad poszedł dalej, bo khamrah to świetna szarlotka
poza tym jeśli ludzie chcą parametrów to khamrah miażdży mosada
  • Odpowiedz
@saradonin: Może i jestem laikiem, ale jeśli kupuje araba za 100-200zł, zapach mi się podoba i jest bardzo trwały to w czym problem? W czym on jest gorszy od przehypowanych perfumów za kilka razy więcej, które w dodatku potrafią słabiej trzymać? Raczej większość kupuje drogie perfumy żeby się lansować marką, nie ważne jak to pachnie i ile trzyma, byle była dobra marka i dużo kosztowało ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@prodigium jak najbardziej jest to premiera roku, myślę że w Lattafie niejeden turban został podrzucony w górę w radości. Zrobić #!$%@?ę przeciętnej jakości (jak wnioskuję po recenzjach) w kiczowatym flakonie, opłacić kilku jutuberów, po czym nie wyrabiać się z produkcją - majstersztyk
  • Odpowiedz
@Hehehe115 w tym, że jest #!$%@?ą. Nie szanujemy #!$%@? i #!$%@? nie powinna zostać zapachem roku. Może sobie istnieć i można się nią psikać i udawać przed znajomymi, że nosi się diora. To tak jakby w głosowaniu na premierę zegarka roku wygrał chiński rolex z tombaku. Już rozumiesz?
  • Odpowiedz
@prodigium: Nie każdy arab to #!$%@?, a ja się odosiłem do konkretnego komentarza, a nie posta. Kradnięcie pomysłów uważam za słabe, ale jeśli ta rzekoma podróbka jest oceniana wyżej niż oryginał to chyba nie są te same zapachy? Nie każdy podobny zapach musi być chamską kradzieżą, idąc tym tropem to Le Male Jean Paul Gaultier jest #!$%@?ą cuby Gold.
  • Odpowiedz