Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziupla666: Mogłeś też doładować za 6zł. Wtedy w następnym miesiącu operator pobrałby 5zł (można kupić jakiś pakiet), a w następnym 1zł. I tak w kółko można robić, rocznie wtedy wyjdzie 18zł w Play odNOWA
  • Odpowiedz
@AntonioFacaldo: a jak to teraz aktywowac? ostatnio probowalem to mi cos nie przechodizlo, gadalem z typem na czacie i wyszlo ze musze 100zl z konta sciagnac. mam numer ktorego uzywam tylko do przychodzacych i mi sie gromadzą środki
  • Odpowiedz
@makrofag74: @starfished: Pytanie co w sytuacji gdy numeru Play potrzebujesz sporadycznie i głównie do odbierania połączeń? Nie potrzebuję pakietu internetowego mieszkając zagranicą, jedynie utrzymać numer.

Obecnie mam Play odNOWA ważne do stycznia 2024. Będą mi pobierać 5 zł za każdy miesiąc bez aktywności, ale poniżej zera nie zejdą. Czy wyłączenie zasady "rok ważności konta po doładowaniu" dotyczy także i tej taryfy?
  • Odpowiedz
@wolodia: na stronie https://www.play.pl/nowy/oferta/play-karta/play-na-karte-odnowa#doc-data-tab
masz cennik w karcie Dokumenty na samym dole:
https://media-play.pl/binaries/content/documents/administration/repositories/file-docs/b2c/cenniki/na-karte/cennik-oferty-play-na-karte-odnowa-obowiazuje-od-1.04.2020-zmieniony-03.10.2022
i tam jest napisane:

1.1.5 Po upływie 12 Cyklów rozliczeniowych z rzędu bez którejkolwiek aktywności wskazanej w
  • Odpowiedz
ale nie mogę potwierdzić czy w praktyce faktycznie czekają tyle z wyłączeniem numeru, bo nigdy nie próbowałam zostawiać konta przez 12 miesięcy z rzędu bez żadnej aktywności, zdarzał się miesiąc czy dwa jak zapomniało mi się, że mam jakiś telefon, przy którym trzeba coś robić


@starfished: No ale mowa tutaj o dwunastu cyklach bez aktywności - czyli wystarczy raz na rok doładować aby podtrzymać ważność konta. Dokładnie tak to działało
  • Odpowiedz
@wolodia: Zmiana regulaminu była raptem 3 m-ce temu, więc nie sądzę, żeby znowu coś zmieniali od nowego roku. Ponadto w tej taryfie nie ma takiego pojęcia jak ważność konta, więc zmiany zasady "rok ważności konta" nie powinny jej dotyczyć. Konto, pakiety itd., wszystko ma się "bezterminowo", w sensie, że nie podają konkretnej daty końca. Chyba masz to napisane, jak sprawdzasz stan konta czy czegokolwiek innego?
  • Odpowiedz