Wpis z mikrobloga

Haha zobaczcie sobie ostatnią relację Jamnikary i jej życzenia dla hejterów. Ja wiem, że są ludzie mocno odklejeni i różne rzeczy piszą o wiele gorsze niż tutaj o niej, ale kto jak kto ale ona wysyłająca kogoś do specjalisty to dobry żart. Trzeba może zacząć od siebie. Po za tym takie zachowanie tylko nakręci hejterów jeszcze bardziej imo. Próbowalem nagrać i wrzucić ale coś mi nie wchodzi tutaj pewnie przez format, ale zaraz ktoś pewnie wrzuci jeśli sama nie usunie.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
@Jovynsorek: Wypisywanie do obcych ludzi jakiś obelg jest słabe, to jest fakt. Jednak reakcja Justynki jest równie słaba. Ona jest odklejona i najlepszym rozwiązaniem jest pozbawienie jej atencji, żeby jej kariera umarła śmiercią naturalną.
@Jovynsorek: To bardzo możliwe. Dla mnie ona jest stereotypowym przykładem wampira energetycznego, nawet może nie być tego świadoma. Jest dla mnie typem osoby, której unikam w swoim życiu i za żadne pieniądze nie chciałbym spędzać z taką osobą czasu. Obok MamyRysia i DiscoPoloPlastusia też potwierdza teorie, że program nie ma na celu tworzenie par, tylko dram dla oglądalności. Ona nie nadaje się do tworzenia stałej relacji z kimkolwiek, póki nie ogarnie,