Wpis z mikrobloga

Czy firma Activision-Blizzard zasłużyła sobie na to abym ja, zwykły śmiertelnik jednakże top1 speed runner w p0lsce
wydał 710 złotych na wszystkie store mounty
lub
wydał 520 złotych na mounty objęte promocją 50% + Tyrael's Charger
lub
wydał 410 złotych na same 7 mountów objęte promocją 50%?

Mam 819 mountów i zdobyłem je w 3 lata, lecz niestety jestem top 17 na blu, ponieważ boomerzy grający od 2004 mają limited promotional mounts z czasów kiedy to ja grałem w Metina2. Może i jestem top17 leszcze z top10 jeśli to czytacie jednak nikt nie ma takiej determinacji i zawziętości jak ja, dlatego dobra robota blizzard oby więcej takich starych mountów dodawać do gry aby po raz drugi mieć szansę je zdobyć, niech boomerów dupa piecze, że mam realne szansę zawitać do TOP 10 w niedalekiej przyszłości. Boomerzy schodzić z podium, mleko dziecku kupcie, z żoną porozmawiajcie. Mieliście swoje 5 minut na scenie wowa, najlepsze legendy rodzą się teraz na naszych oczach. Jestem jak Mekambe, a wy to Ronaldinho. Wpis skierowany do topki wowa na data of azeroth, natomiast udział w ankiecie może brać każdy. #worldofwarcraft #blizzard #wow

Co powinenem kupić?

  • Wszystkie 10 mountów (710PLN) 55.7% (54)
  • 7 mountów z promocji + Tyrael's Charger (520PLN) 3.1% (3)
  • 7 mountów z promocji (410PLN) 0% (0)
  • Nic nie kupować bo nie zasłużyli 41.2% (40)

Oddanych głosów: 97

  • 5
@Cechini_Mistrz: Jakie to uczucie wiedzieć, że nigdy nie będzie się nawet w top 5 polskiej sceny kolekcjonerów? Odpowiedź na moje pytanie powinna też być mniej-więcej odpowiedzią, czy rozsądne jest #!$%@? pieniędzy w Twoje konto. Also, każdy szanujący się kolekcjoner wie, że store mounty nie mają kompletnie żadnego znaczenia.