Wpis z mikrobloga

Czy firma Activision-Blizzard zasłużyła sobie na to abym ja, zwykły śmiertelnik jednakże top1 speed runner w p0lsce
wydał 710 złotych na wszystkie store mounty
lub
wydał 520 złotych na mounty objęte promocją 50% + Tyrael's Charger
lub
wydał 410 złotych na same 7 mountów objęte promocją 50%?

Mam 819 mountów i zdobyłem je w 3 lata, lecz niestety jestem top 17 na blu, ponieważ boomerzy grający od 2004 mają limited promotional mounts z czasów kiedy to ja grałem w Metina2. Może i jestem top17 leszcze z top10 jeśli to czytacie jednak nikt nie ma takiej determinacji i zawziętości jak ja, dlatego dobra robota blizzard oby więcej takich starych mountów dodawać do gry aby po raz drugi mieć szansę je zdobyć, niech boomerów d--a piecze, że mam realne szansę zawitać do TOP 10 w niedalekiej przyszłości. Boomerzy schodzić z podium, mleko dziecku kupcie, z żoną porozmawiajcie. Mieliście swoje 5 minut na scenie wowa, najlepsze legendy rodzą się teraz na naszych oczach. Jestem jak Mekambe, a wy to Ronaldinho. Wpis skierowany do topki wowa na data of azeroth, natomiast udział w ankiecie może brać każdy. #worldofwarcraft #blizzard #wow

Co powinenem kupić?

  • Wszystkie 10 mountów (710PLN) 56.1% (55)
  • 7 mountów z promocji + Tyrael's Charger (520PLN) 3.1% (3)
  • 7 mountów z promocji (410PLN) 0% (0)
  • Nic nie kupować bo nie zasłużyli 40.8% (40)

Oddanych głosów: 98

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cechini_Mistrz: Jakie to uczucie wiedzieć, że nigdy nie będzie się nawet w top 5 polskiej sceny kolekcjonerów? Odpowiedź na moje pytanie powinna też być mniej-więcej odpowiedzią, czy rozsądne jest w----------e pieniędzy w Twoje konto. Also, każdy szanujący się kolekcjoner wie, że store mounty nie mają kompletnie żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz