Wpis z mikrobloga

Szanowna Anonimowa Aniu, Ciebie za przeproszeniem popierdzieliło z ilością pracy, którą włożyłaś w przygotowanie paczuszki, jestem wniebowzięty paką którą otrzymałem (moja rózowa już nieco mniej). ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Oczywiście łapy mi się trzesą i to wcale nie od miodu (który poczeka sobie na święta) a od podekscytowania jakie to niesamowitości wymyśliła dla mnie moja wykopakonadawca - stąd zdjęcie zrobione kalkulatorem, bo relacjonuje na żywo. Współczuję Ci mocno, że musiałaś przelecieć przez mój gąszcz gównowpisów, wystraszyłem się nawet że gdzieś podałem imie mojej dziewczyny i stąd konkretnie takie drzewko

Co mogę powiedzieć? Alkohol wypije, pierniczki zjem, a rózowa już fochnięta z powodu anime-dziewczynki z paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anime tego nie oglądałem, trafi na listę ( )

Jeżeli chodzi o lekture, totalnie nie przeszkadza mi to że nie jest nówka - jak pewnie zdążyłaś odczytać z profilu, ratowanie i recykling rzeczy to moja pasja, chętnie się z nią zapoznam i mam nadzieje że pomoże mi doprowadzić działeczkę do stanu używalności.

A jednorybek z pokaźnym czoło-penisem, trafi razem z anime dziewczynką na szafę, koło komputera, by irytować rózową i towarzyszyć mi w podróży zawodowej.

Życzę Ci więc pogodnych i radosnych świąt i dziękuje ślicznie za prezent!

#pokapake
Jednorybek - Szanowna Anonimowa Aniu, Ciebie za przeproszeniem popierdzieliło z ilośc...

źródło: comment_1671549865Cc3wNyyVhVvwJr7FQixad1.jpg

Pobierz
  • 18