Wpis z mikrobloga

  • 827
@atrax15 Nic nie wiecie o patologii. Stolik posprzątany umyty, piwo ze szklanki ładnej, eleganckie podkładki, kobita nawet nie ma oznak alkoholizmu na twarzy, a papierosy niestety były kiedyś popularne i wiele osób zaczęło palić w latach 80 mając po naście lat i tak im zostało. Ja tu nie widze patologii mimo, że gardzę taterką

  • Odpowiedz
@atrax15 Może ja nadinterpretuje, no ale tagi polska, społeczeństwo, alkohol nawiązują według mnie do tego, że taki jest obraz polaka pijaka, a alkoholizm to jedna z patologii ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Normalna pani Jadzia spod szóstki, wpadła na małe piwko i papieroska do sąsiadki w letnie sobotnie popołudnie. A że Tatra? Urrrwa, nie każdy musi pić kraftowe apapipa z wędzonym słodem owsianymi. Jak jej smakuje to uj wszystkim do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@atrax15: mi to wygląda na działkę i pogaduszki z sąsiadką w przerwie między pieleniem ogórków a koszeniem trawnika, patologia piwa ze szklanek za cholerę nie pije xD jeszcze popielniczka do tego to w ogóle kultura wyższa
  • Odpowiedz
@Perkotka: bez kitu, zwykła kobiecina której przyszło się zestarzeć w polsce, pewnie w wielkiej płycie, ale tutaj nie ma nic patologicznego. Niestety ludzie mylą brak zamożności z patologią, co jest błędem.
  • Odpowiedz