Wpis z mikrobloga

@NCindex-15procent: tak. Zszedlem z 0.2 na us100 i zostawilem 0.8 . Wyplacilem na tv 7k I reszte puscilem w gaz. Mam sr. 5.588 na 0.25 i w sumie zaraz tv mi sie zwroci na swieta. Mam nadzieje ze us100 dzis uderzy w minima. To zamkne natty i doloze do pelnego 1 na us100 znowu. Przynajmiej taki mam plan gry. Pszenica cos tam na S jest tez jak pisalem wczoraj
@NCindex-15procent: Siedze dalej S na natgas ale chyba zamkne. Oscyluje w okolicy 8k a 10k. Nie dobralem S na us100. Oil kusi na S ze wzgledu na chiny , pszenica odbila ale nieznacznie. Mozna brac pszenice S na otwarciu. ( jak nie zasne to otworze). A natty uderzyl w 5.26 jak pisalem . M15 ema20 broni a natty podaza wiec jest szansa na ponowny cel 5.26. Raczej nie przebije dzis w
@NCindex-15procent: moze warto poczekac az zejdzie do 5.26 chyba ze jest ok. Jesli odbije to wtedy L, jak nie to krotkie S. Albo dopiero po polnocy o 1 jak azja sie otwiera. Dzis znowu o 6 rano chyba byl zrzut tego. Jak EU sie otworzyla. Mam wrazenie ze natty skorelowal sie z gazem z eu. I to limit z ue na gaz pcha go nizej bo fundusze redukuja pozycje.