Wpis z mikrobloga

@NCindex-15procent: Jak u ciebie? Mi wykop sie popsul i nie mialem czasu zagladac. Poplynalem 9k na Ropie ale wczoraj otworzylem us100 na S i dzis sie oplaca;) w sumie zaluje ze gazu nie otworzylem ale zarobek ten sam +/- 5k
  • Odpowiedz
@xo-xo_xo: zgodnie z tym co napisałem wyżej nad Tobą i S na gaz na pół dnia był dziś.. Ogólnie gaz spada, to widzimy, ale pojęcia nie mam do ilu może.. Dziś te info o gazie dobiło i dalej nie widać mocnej reakcji L, jakby wszyscy chcieli w dół
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent: Bo gaz jest napompowany przez fundusze. Jakies 3 mc temu byla seria artykulow na guardianie, bloomergu ze marzeniem funduow jest powiazanie natgas z eu.gas. I clena galopowala tak samo jak gaz w europie. Teraz gaz w eu spada, magazyny eu sa w miare pelne, nie ma kontenerowcow gdzie upchac, maly export wiec mimo zimy cena gazu spada. Jak sie unormuje przy 4-5 to bedzie git. Martwi mnie tylko ze jesli
  • Odpowiedz
@xo-xo_xo: ale to oznaczałoby że faktycznie fundusze mają też taki cel aby zjechać na te 4. Pewnie aby nie było za łatwo to wszystko odbędzie się z odpowiednią podbitka aby dać nadzieję longującym.. Czyli ile teraz na S masz i od ilu?
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent: Tak, ale jesli eu ustala cap na gaz, to zakladam ze ryzyko bylo by duze. Pozatym nikt nie mowi ze fundusz nie moze grac S I uplynnia pozycje. Tak jak mowilem wczoraj ucielo mi 9k na ropie i przeskoczylem na us100. Dzis juz bylo ladnie ale nadal trzymam 1.2 S od 11315. Jesli dzis w nocy bedzie szlo do gory, powyzej 50,.. to prawpodovbie zrobie hedge I poczekam do rana,
  • Odpowiedz
@xo-xo_xo: a EU gaś jest na xtb? Chodzi mi aby sobie porównać te wykresy czy one fskrycznie próbują zbieżności. Ogolnie im próbuję więcej wiedzieć tym gorzej mi idzie i zaczynam się gubić w tym.. Na razie muszę coś trafić pewnego aby te wszystkie zabawy wyrownac na portfelu..
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent: Dasz rade ja mam wiecej;) ale ostatnie pol roku kazdy mc na zielono;) mam target 100k na koniec roku. Jest 90k narazie I 10k wyplacilem juz. Ale target to 100k na rachunku. Dzis juz bylo 105, wiec licze na -3 jutro na us100
  • Odpowiedz