Wpis z mikrobloga

OP napisał, że ojciec go pobił, gdy się dowiedział, że ma syna homoseksualistę.

Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga, tj. szanowanie drugiego człowieka, miłość, współczucie itd.

Jak to było, gdyby nie religia to ludzie by się pozabijali?

#neuropa #bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Pobierz
źródło: comment_1671531182RDRIyJUloS3QFYOpMHfPyf.jpg
  • 89
@harold97: Jakoś inne kraje są świeckie i sobie doskonale dają radę. Ciekawe czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I na przyszłość bardzo proszę nie używać skrajności. To jest najsłabszy argument jaki możesz użyć w rozmowie z człowiekiem który nie kupuje emocjonalnego przekazu.
@harold97: Jak Ty widzisz regułę w komunizmie to trochę się odkleiłeś kolego. Świat nie dąży z jednej skrajności w drugą skrajność. Cała sztuka polega na tym aby utrzymywać pewien balans. Najlepiej wyjść z bańki i trzymać się z większością.
W państwach świeckich również funkcjonują kościoły które są dla chętnych. Wyobraź sobie, że nikt tam im nie przeszkadza a jednocześnie kościół nie ma wpływu na państwo. I to jest bardzo dobra zasada
@Vosemite: powiem tylko, że usunąłem swój komentarz po paru godzinach, stwierdziłem że dla kogoś to będą śmieszki pod baitem, a dla kogoś innego całkiem poważna postawa. Zdążyłem się załapać na listę, który świadczy są ludzie którzy przestrzeń internetową traktują śmiertelnie poważnie.... ale nie do końca.
Przejrzałem Twoje wpisy, naprawdę życzysz innym aby jedli gówno? W realnym życiu też gardzisz każdym kto ma inne preferencje poza Platformą i Donaldem Tuskiem?
Przejrzałem Twoje wpisy, naprawdę życzysz innym aby jedli gówno?


@bdg-bro: Wskaż miejsce w którym życzę komuś, żeby jadł gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat gardzę (za duże słowo nawet) tylko pisowcami i konfiarzami, ale nie mam problemu, żeby zadawać się z jakimiś normalnymi, problem w tym, że tutaj większość jest nawiedzona jak sekta
Przewinąłem Twoje wpisy na mirko, gdzieś pół roku temu co najmniej 2 były o jedzeniu gówna przez konfederatów (zatrzymałem się na wpisach sprzed 6 miesiacy, wystarczy mi( ͡° ͜ʖ ͡°)). Niby w formie heheszek umieszczasz wiele wpisów politycznych, w tym obraźliwych, tylko z drugiej strony wykazałeś się niską tolerancją na śmieszki innych użytkowników mirko.
Nie chcę wdawać się w dyskusję, ale uwierz mi że postrzeganie ludzi tylko z