Wpis z mikrobloga

OP napisał, że ojciec go pobił, gdy się dowiedział, że ma syna homoseksualistę.

Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga, tj. szanowanie drugiego człowieka, miłość, współczucie itd.

Jak to było, gdyby nie religia to ludzie by się pozabijali?

#neuropa #bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Pobierz
źródło: comment_1671531182RDRIyJUloS3QFYOpMHfPyf.jpg
  • 89
@Krakuski: Przecież to jest bait.
Jak ktoś ma przemoc w rodzinie / w domu to powinien natychmiast zadzwonić na policję bądź zadzwonić - infolinie są dostępne na każdym kroku gdy ktoś doświadcza przemocy czy psychicznej czy fizycznej.

Dlatego uważam że na 99% jest to zarzutka.

A tak poza tym - dalej podtrzymuje zdanie.

Ktoś kto potrzebuje pomocy w przemocy powinien ją natychmiast otrzymać natomiast swoje zdanie można mieć ALE nikogo przy
@Vosemite nie no, luz, po prostu wojujące lewactwo po raz kolejny depcze niewinnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jestem ateistą także beka z katoli nie na miejscu, ale to że sam miałem podobne sytuacje z ojcem to prawda, do pokolenia naszych rodziców trzeba używać jak najprostszych argumentów bo inaczej nie zrozumieją
Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga,


@Vosemite: przepraszam, ale czemu wrzucasz mnie do jednego wora z kato-oszołomami? Manipulujesz, nawet nie dałeś linku do wpisu OPa.

Z tego co pamiętam to nie było pobicie, a pojedyncze uderzenie, słowo pobicie kojarzy się z ciągłością ciosów. Ale to już wspomniałem - manipulujesz.

Wpis op był prawdopodobnie baitem, moja odpowiedź była żartem, który pozwoliłem sobie zastosować mając na uwadze, że
przepraszam, ale czemu wrzucasz mnie do jednego wora z kato-oszołomami?


@KondominiumKatoSocjalistyczne: spytaj moderatora który usunął komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co pamiętam to nie było pobicie, a pojedyncze uderzenie, słowo pobicie kojarzy się z ciągłością ciosów. Ale to już wspomniałem - manipulujesz.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Daj definicje, w której pobicie to przynajmniej kilka ciosów xD

Manipulujesz, nawet nie dałeś linku do wpisu OPa.


@KondominiumKatoSocjalistyczne: link
@Vosemite Wszystko co napiszą na wykopie bierzesz tak na serio? W takie wpisy z dupy jak tamten też bezrefleksyjnie wierzysz? Bejtowe konto produkujące w 95% wysrywy na które ludzie wpadają podczas porannej kupy a ty aktywujesz jakiś xD antyprawacki tryb krucjaty i zara będziesz chyba machał mieczem. Zejdź na ziemię #!$%@?.
@Walnij_Kielona:

Przecież to jest bait.

Jak ktoś ma przemoc w rodzinie / w domu to powinien natychmiast zadzwonić na policję bądź zadzwonić - infolinie są dostępne na każdym kroku gdy ktoś doświadcza przemocy czy psychicznej czy fizycznej.

Niekoniecznie. OP pisał że jest przed maturą, przecież to jeszcze dzieciak, nie dziwi mnie więc że nie wie co robić i żali się w internecie. A nawet jeśli ten konkretny wpis to bait, to
@Vosemite:

Co robi psychoprawactwo - ludzie religijni, w teorii najbliżsi naukom boga, tj. szanowanie drugiego człowieka, miłość, współczucie itd.


W czyjej teorii dokładnie? Wskażesz jakąś religię, która ekskluzywnie każe szanować homoseksualistów?
@Vosemite:

Głupka udajesz czy nim jesteś?


To ja powinienem był zadać to pytanie xD Mam ci udowodnić przykładami z Biblii, Koranu i Talmudu, że się mylisz? I wymyślasz rzeczy pod tezę?