Wpis z mikrobloga

#modelarstwo #kolej #modelarstwokolejowe trochę #nieboperfekcjonistow

Dorosły chłop a zamarzył se zbudować makiete kolejową, śmiechu warte. Tym bardziej że te parę lat temu jak był biedakiem to chciał przycebulić opierając ją o sterowanie jak widać na załązonym obrazku analogowe. Mamy więc pod torami muzeum pompidou. I tak zawsze cyfrowe będzie można pod to podpiąć.
Tutaj najbardziej okablowany moduł sterowniczy, jeden z 16 które ustawione jeden za drugim tworzą makietę szlakową 4.20 x 2.70. w skali 1:160. Na wiosnę minie 5 lat jak się z tym projektem pierdzielę a jestem bliski doprowadznia go dopiero do stanu nazwijmy to...przejezdnego. Cutując z dnia świra "nie ma miejsca ani czasu". Oczywiście nie bedzie to stała ekspozycja, wszystko rozskładane i ustawiane na stojakach. Kiedyś może wstawię efekt końcowy tylko nie wiem czy wykop bedzie jeszcze istniał. XD
Pobierz MacronT1000 - #modelarstwo #kolej #modelarstwokolejowe trochę #nieboperfekcjonistow
...
źródło: comment_1671485779WX8ax9oB7DVcwcdOfNKCoo.jpg
  • 14
@SzubiDubiDu: Raczej zastosuję styropian, który ukształtuję nożem termicznym i papierem 400. Aczkolwiek jakiś wielkich wzniesień, a tym bardziej dołów na tych płaskich dechach nie planuję, bo od początku zamierzałem odzwierciedlać lokalne, dosyć płaskie krajobrazy. Tylko torowisko będzie na niewielkim nasypie w postaci położonego już korka 8mm