Wpis z mikrobloga

Michniewicz to jeszcze wieksze nieporozumienie niż tacy Smuda, Fornalik i Brzęczek.


@gaertan: chyba żartujesz xD nie trawię grubasa, ale stawianie go poniżej Brzęczka, który dopiero 4 lata przed objęciem reprezentacji w ogóle trenował pierwszą poważniejszą drużynę, nie miał nawet 2 lat przepracowanych na poziomie Ekstraklasy, a w dodatku jego największym "sukcesem" było 5 miejsce z Wisłą Płock, to - delikatnie mówiąc - odklejka w drugą stronę.
Możesz sobie podać rękę ze Stanowskim bo pomimo że napisałeś że "nie trawisz grubasa" to w tym momencie mu wchodzisz w dupę bez mydła.


wchodzę mu w dupę bez mydła, bo śmiem zauważyć, że jednak z tą samą Legią zdobył MP i zakwalifikował ją do LE po 5 latach przerwy, co niezbyt pasuje do twojej narracji xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD? aha

@gaertan: próbuje ci jedynie pokazać, że takie skrajne #!$%@?, NICZYM się nie różni
@bezbekpol "ty piszesz tylko o kompromitacjach, ignorując jakieś jego sukcesy". Ty z Brzeczkiem zignorowałeś fakt, że z reprezentacją zrobił to samo co grubas. Czyli awans na imprezę i utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. Z tym że Boniek w ostatniej chwili doznał olśnienia, że Brzęczek to nie trener na reprezentację i jak by wypadł na imprezie to nie wiadomo. Tylko tutaj Michniewicz ma przewagę. Poza tym pisanie "XDDDDDDDD" pokazuje z kim mam
@niemampsa
Jędrzejczyk jest z tej samej agencji co grubas i chyba kontrakt mu się niedługo kończy więc jest spore prawdopodobieństwo że zostanie na dłużej w kadrze przy grubasie. Tak dla podpompowania jego wartości.
Krychowiak już dal się poznać jako żołnierze knura który ma #!$%@? na zespół i jest w nim dzięki wieprzowi. Tylko utrzymanie się grubasa w kadrze jest dla.niego gwarantem tego że w ogóle będzie pojawiał się w kadrze. Jego ostatnie
i utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów


@gaertan: Brzęczek się utrzymał? xDD a nie było przypadkiem tak że zlecieliśmy z hukiem ale uratowało nas to że powiększyli grupy do 4 drużyn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@utede tak zgadza się, ale to była 1 edycja gdzie nie bylo 1 zespolu więcej w grupie do klepania. Gdyby tak było do tej pory to z każdej edycji byśmy spadali z dywizji A. W drugiej edycji już mieliśmy 3 miejsce i Brzęczek na spokojnie utrzymał nas (tyle samo pkt co Czesław)
@utede w pierwszej edycji tak, jak nas Włochy z Portugalia sklepaly. W następnej edycji dzięki wygranymi z Bośnia i remisem z Portugalia się utrzymaliśmy. Chyba taki sam wynik jak ostatnio z Czesławem(2-2 z Holandia i 2 wygrane z Walia)
@gaertan: typie, jesteś jakiś upośledzony? Jaki to miało wpływ na to, że Brzeczek został wybrany na selekcjonera? Bo jak chcesz iść tą drogą, to mogę sie bawić dalej, że Michniewicz też utrzymał sie w LN, awansował na mundial i wyszedł z grupy, ale zrobił to już PO jego wyborze na selekcjonera, więc celowo to pomijam, bo to nijak ma sie do tego, że w ogóle został selekcjonerem.
@bezbekpol: > Jaki to miało wpływ na to, że Brzeczek został wybrany na selekcjonera?
Żaden, tylko że ja odnosiłem się to tego zdania -> "ty piszesz tylko o kompromitacjach, ignorując jakieś jego sukcesy", ty teraz odbiłeś piłeczkę co do sukcesów reprezentacyjnych, gdzie Czesiu 711 ma przewage przez wyjście z grupy na turnieju. Rozumiesz teraz? Chcesz dalej kontynuować tę dyskusję? Bo ja mam dość marnowania czasu na jakiegoś wykopka co pisze jak
Żaden, tylko że ja odnosiłem się to tego zdania -> "ty piszesz tylko o kompromitacjach, ignorując jakieś jego sukcesy", ty teraz odbiłeś piłeczkę co do sukcesów reprezentacyjnych, gdzie Czesiu 711 ma przewage przez wyjście z grupy na turnieju. Rozumiesz teraz?


@gaertan: no właśnie nie rozumiem, bo ty najpierw piszesz

Michniewicz to jeszcze wieksze nieporozumienie niż tacy Smuda, Fornalik i Brzęczek. O ile ten drugi jeszcze na krajowym podwórku potrafił z przeciętnej
@bezbekpol: beka w ogóle, że z tego posta-> Michniewicz to jeszcze wieksze nieporozumienie niż tacy Smuda, Fornalik i Brzęczek. O ile ten drugi jeszcze na krajowym podwórku potrafił z przeciętnej drużyny zrobić MP, to reprezentacja to były za wysokie progi. Renard i Bielsa to dla mnie myślenie życzeniowe. Obawiam sie jednak, że po tych wszystkich aferkach to nikt poważny nie wejdzie w to bagno."
Zostałem właśnie upośledzonym manipulatorem bo później miałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iksboks: a jak piłkarze zagrają po swojemu to trener ich #!$%@? na ławę, może pomijając gwiazdy, i tak to się kręci, bo janusze bronią trenera a piłkarze to w reklamach tylko grajo xD

Musiałby cały zespół olewać taktykę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezbekpol: Michniewicz był nieporozumieniem pozasportowo przede wszystkim

Wiesz czasem ludzie mają #!$%@? cv, bo niefart, kryzys życiowy, ale wykorzystają drugą szansę

Z grubym tylko się potwierdził schemat dobrego startu i kompromitującego odejścia w smrodzie i gównie

A prawdziwy facet lepiej kończy niż zaczyna, albo przynajmniej tak samo dobrze.
@FotDK: oczywiście, że tak. Michniewicz nie powinien mieć nawet wstępu do siedziby PZPN, o prowadzeniu jakiejkolwiek reprezentacji nie wspominając. Ba, moim zdaniem, on nawet w piłce klubowej powinien być piętnowany. Natomiast trzeba zachowywać granice rozsądku i tylko i wyłącznie o to mi chodzi. Krótkofalowo, wybór Michniewicza niestety się broni, ale długofalowo wychodzi to, co zwykle. Natomiast Brzęczek, to był totalny absurd pod każdym względem. Ani nie był to taki Pirlo/Szewczenko z