Wpis z mikrobloga

Chciałbym otworzyć konto w Holenderskim ING. Czy wystarczy numer bsn, dowod i adres hotelu agencyjnego na którym mieszkam? Problem jest taki że za każdy przelew który firma mi wysyła to ten śmieszny (mBank) pobiera mi opłatę 60zl. Takich przelewów dostaje 4 w miesiącu więc nie jest to tak mało. Już wolę płacić prowizje na bank w NL przynajmniej karta będzie działała w Jumbo. ¯\_(ツ)_/¯
#holandia
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammonster: szybciej i wygodniej tobie bedzie revolut sobie ogarnac. tylko jak bedziesz zamawiac karte to pamietaj zeby wybrac vise a nie maestro.
z tego co pamietam to samo zdjecie dowodu osobistego potrzebne. karta w tydzien przychodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammonster: odwrotnie napisalem jak pomyslalem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale to nie znaczy ze rovolut to zla opcja dla ciebie. duzo osob w nl korzysta z revoluta, wpada im tam wynagrodzenie i uzywaja karty, dodatkowo tanio i szybko przewalutujesz sobie kase na zlotowki jesli zaistnieje taka potrzeba.
@nvrmnd: Kiedyś jak wyjeżdżałem do Deutschlandu to dostałem od nich czarna kartę to się chyba nazywało Visa Intensive i nie miałem problemu a że zgubiłem tą kartę to mi powiedzieli ze zwykłą kartę podepną pod rachunek i będzie działało na tej zasadzie co wcześniej a tu zonk. Pobierana jest opłata przy każdym przelewie gdzie miało tego nie być.
@adammonster: podobno obecnie się pozmieniało i ING wymaga meldunku. Są inne banki w nl ktore tego nie wołają. Na revolut większej kasy bym nie trzymal. Ogarnij sobie konto w holenderskim banku
@adammonster: To zamknij to w #!$%@?, zamów zwykła karte visy, do tego usługę wielowalutowa i konta w walutach jakie chcesz. Wszystko powyżej jest za darmo i załatwisz przez internet, karty nawet nie musisz używać.