Wpis z mikrobloga

Chciałbym otworzyć konto w Holenderskim ING. Czy wystarczy numer bsn, dowod i adres hotelu agencyjnego na którym mieszkam? Problem jest taki że za każdy przelew który firma mi wysyła to ten śmieszny (mBank) pobiera mi opłatę 60zl. Takich przelewów dostaje 4 w miesiącu więc nie jest to tak mało. Już wolę płacić prowizje na bank w NL przynajmniej karta będzie działała w Jumbo. ¯\_(ツ)_/¯
#holandia
  • 32
@adammonster: Powtarzam, to czego potrzebujesz założysz przez stronę. Założenie mojego konta w ABN trwało dwa miesiące jakby co XDD do ing mi brakowało jakiegoś dokumentu i odpuściłam.
@adammonster: z bunq tez miałam super doświadczenia xD nie założysz konta holenderskiego bez dowodu holenderskiego. Możesz założyć polskie czy tam niemieckie ale wtedy nie przyślą karty maestro (ʘʘ)
@adammonster: XDD wchodzisz na apke ing, i zakladasz konto bezposrednio przez apke. Wielkiej filozofii tu nie trzeba. Ale jak chcesz sie bujać z revolutem jak typowy polus w nl, to twoja sprawa.
Ps. Na revogównie masz przelew na drugi dzień, a konto w nl otrzymuje tego samsgo dnia.
z holenderskiego konta na revolut ,przelew w kilka sekund.Bunq ,sporo wyłudzeń .Jeśli chodzi o konto w Holandii bez meldunku to jeśli mieszkasz legalnie w jednym z krajów UE, masz prawo do otworzenia tzw. podstawowego rachunku płatniczego. Bank nie może odmówić Ci otworzenia podstawowego rachunku płatniczego tylko dlatego, że nie mieszkasz w kraju, w którym bank ma swoją siedzibę.